Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kochany pamiętniku | Solucja do gry Anthem Anthem poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 8 marca 2019

Dear Diary to tytuł jednego z głównych zadań gry Anthem. To druga główna misja powiązana z postacią Dax i ze Szmaragdową Otchłanią. Zakłada ona między innymi stoczenie wymagającego pojedynku z nowym Tytanem, jak również odwiedzenie obozu Talona i rozprawienie się z jego mieszkańcami. Wszystkie kroki zestawiliśmy w poniższym opisie przejścia.

Dotrzyj do mieszkania Dax znajdującego się w zachodniej części fortu - Kochany pamiętniku | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Dotrzyj do mieszkania Dax znajdującego się w zachodniej części fortu. Odszukaj interaktywne drzwi (pokazuje je dołączony obrazek) i wyjdź po schodach na piętro budynku żeby odnaleźć rozmówczynię. Po ustaleniu szczegółów nowej misji możesz rozpocząć ekspedycję.

Rozpocznij lot w stronę Stridera należącego do Talona - Kochany pamiętniku | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Rozpocznij lot w stronę Stridera należącego do Talona. Po dotarciu na miejsce wpadniesz na walczące ze sobą dwie różne grupy bandytów. Dołącz do walk, gdyż docelowo musisz całkowicie zabezpieczyć okolice Stridera.

Po bitwie wejdź do Stridera i przeszukaj go żeby odnaleźć mapę. Wyrusz do obozowiska Gwardzistów celem spotkania się z Dax i przekazania jej niedawnego znaleziska.

Musisz rozpocząć nowe poszukiwania - Kochany pamiętniku | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Musisz rozpocząć nowe poszukiwania. Po dotarciu we wskazane miejsce wpadniesz na Pradawnego Tytana (Ancient Ash Titan). Nie możesz zignorować tej potyczki. Nawet jeśli rozpoczniesz wykonywanie innych celów misji to ostatecznie i tak zmuszony zostaniesz do pokonania tego bossa.

Stosuj te same sztuczki, co we wcześniejszym głównym zadaniu The Fortress of Dawn. Pamiętaj o wykorzystywaniu ruin i Stridera do chowania się przed niektórymi z ataków Tytana, aczkolwiek tego typu zasłony nie zapewnią 100-procentowej ochrony. Musisz też przeskakiwać nad falami promieniowania lub zawisnąć dostatecznie wysoko żeby znaleźć się nad nimi.

Zbadaniem Stridera zajmij się dopiero po tym jak uda ci się pokonać Tytana - Kochany pamiętniku | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Zbadaniem Stridera zajmij się dopiero po tym jak uda ci się pokonać Tytana. Musisz zacząć od odnalezienia baterii. Leży ona na ziemi i doprowadzi Cię do niej radar. Z baterią dotrzyj na dach Stridera (możesz tam doskoczyć lub dolecieć) żeby zainstalować ją w dużym slocie.

Dotrzyj teraz do jednej z bocznych ścian Stridera - Kochany pamiętniku | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Dotrzyj teraz do jednej z bocznych ścian Stridera. Użyj ataku w walce wręcz żeby zniszczyć osłonę (powyższy obrazek). Pozwoli ci to wejść w interakcję z przełącznikiem zresetowania dostaw prądu. Powtórz tę czynność po drugiej stronie Stridera - zniszcz osłonkę i użyj przełącznika zdjęcia blokady.

Zeskocz na dół i odszukaj panel kontrolny pozwalający otworzyć właz Stridera. Poszukiwany przedmiot (Overlay) odnajdziesz wewnątrz maszyny.

Rozpocznij podróż do obozowiska bandytów - Kochany pamiętniku | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Rozpocznij podróż do obozowiska bandytów. Po dotarciu na miejsce zauważysz Dax i będzie ci ona pomagała w atakowaniu przeciwników. Jeśli Dax polegnie na polu bitwy to warto ją wskrzesić. Nie musisz jednak za wszelką cenę do niej dotrzeć. Możesz odczekać z tym krokiem aż pozbędziesz się wrogów rozstawionych wokół niej. Uratowanie Dax odgrywa też mniejszą rolę w przypadku przechodzenia misji grając w grupie.

Twoim nadrzędnym zadaniem jest zniszczenie 5 wieżyczek obronnych (Elite Outlaw Turret) - Kochany pamiętniku | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Twoim nadrzędnym zadaniem jest zniszczenie 5 wieżyczek obronnych (Elite Outlaw Turret). Jako że mają one wytrzymałe pancerze dobrze jest je atakować po kolei i wspomagać się posiadanymi umiejętnościami. Mowa tu także o tych zdolnościach, które niekoniecznie pomogą w zniszczeniu wieżyczek, ale mogą je np. zamrozić. Wykorzystuj też to, że wieżyczki są stacjonarne i tak rozstawiaj się żeby nie być jednocześnie ostrzeliwanym przez więcej niż jedną-dwie. Jest to tym ważniejsze, że w lokacji tej zablokowane zostały respawny.

Po zakończonej bitwie dotrzyj do wejścia do kryjówki bandytów. Przenieś się do kryjówki Talona (Talon's Hideout). Nie jest to lokacja nadająca się do zbadania, bo po wejściu do kryjówki odpali się filmik przerywnikowy i ekspedycja dobiegnie końca. Po powrocie do Fortu Tarsis wysłuchaj rozmowy przez radio - załączy się nowy główny quest Dax Vanishing Act.