Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zarabianie - Jak szybko się wzbogacić w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Monety (Coins) są główną walutą w grze Anthem. Na tej stronie poradnika podpowiadamy jak łatwo wzbogacić się, czyli jakich czynności najlepiej podejmować się żeby otrzymać więcej złota.

Okazje do przystępowania do nowych kontraktów pojawiają się co pewien czas w Forcie Tarsis - Zarabianie - Jak szybko się wzbogacić w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Zaliczaj kontrakty

Okazje do przystępowania do nowych kontraktów pojawiają się co pewien czas w Forcie Tarsis. Możesz je odbierać w głównej części fortu (czyli tej, po której podróżuje się z widokiem fpp) lub w hali Launch Bay.

Pomimo tego, że kontrakty wybiera się na mapie świata w taki sam sposób, jak większe misje, ich założenia są zawsze losowe. Możesz otrzymać różne cele misji dotyczące np. pozbycia się grupy bandytów czy uratowania zakładników. Kontrakty najlepiej jest zaliczać w ramach publicznej sesji, czyli w grupie razem z innymi graczami. W dalszej części gry pojawiają się też legendarne kontrakty - oferują one wyższy poziom wyzwania, ale i lepsze nagrody.

Tylko wybrane wyzwania oferują możliwość zdobycia monet - sprawdzaj to zawsze na samym dole ich opisów w sekcji REWARDS - Zarabianie - Jak szybko się wzbogacić w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Zaliczaj wyzwania

Tylko wybrane wyzwania oferują możliwość zdobycia monet - sprawdzaj to zawsze na samym dole ich opisów w sekcji REWARDS. Zainteresuj się w szczególności wyzwaniami czasowymi, tzn. dziennymi, tygodniowymi i miesięcznymi (przykładowe tygodniowe wyzwanie na dołączonym obrazku). Możesz regularnie powracać do tego typu aktywności po tym jak dodane zostaną nowe wyzwania czasowe.

System Sojuszu (Alliance System) to pasywny sposób zdobywania złota - Zarabianie - Jak szybko się wzbogacić w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Dołączaj nowych graczy do Sojuszu

System Sojuszu (Alliance System) to pasywny sposób zdobywania złota. W Twoim Sojuszu mogą pojawić się gracze z listy znajomych oraz ci, z którymi rozegrałeś wspólne ekspedycje. Każda dodana do Sojuszu osoba zwiększa ilość otrzymywanego co tydzień złota. Im więcej punktów doświadczenia zdobyli wszyscy gracze z danego Sojuszu, tym więcej monet możesz otrzymać w ramach cotygodniowej wypłaty.