Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak odebrać nagrody z pre-ordera i Edycji Legion Świtu w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Anthem informujemy jak odblokować nagrody z tytułu złożenia pre-ordera oraz zakupienia edycji Legion Świtu. Nie są one automatycznie dodawane i musisz je najpierw odebrać żeby stały się dostępne w grze.

Nagrody możesz najwcześniej odblokować po tym jak po raz pierwszy pojawisz się w Forcie Tarsis, tzn - Jak odebrać nagrody z pre-ordera i Edycji Legion Świtu w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Nagrody możesz najwcześniej odblokować po tym jak po raz pierwszy pojawisz się w Forcie Tarsis, tzn. po tym jak zaliczysz dwie wprowadzające misje fabularne - Silence the Heart of Rage oraz Early Warnings.

Zatrzymaj grę i po wywołaniu menu pauzy przejdź do zakładki Featured, w której wyświetlane są przedmioty kosmetyczne do zakupu. Przytrzymaj przycisk/klawisz otwarcia pełnego sklepu gry (klawisz Escape w wersji PC).

Po załadowaniu sklepu przejdź do ostatniej zakładki - Rewards - Jak odebrać nagrody z pre-ordera i Edycji Legion Świtu w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Po załadowaniu sklepu przejdź do ostatniej zakładki - Rewards. Możesz w niej znaleźć nagrody z tytułu:

  1. Przedpremierowego zakupu gry (pre-order).
  2. Zakupu droższej edycji Legion Świtu (Legion of Dawn).

Wybierz każdą z dostępnych pozycji i potwierdź chęć jej odebrania (przytrzymaj wskazany przycisk). Nowe modyfikacje wyglądu i wyposażenia javelinów będą od tej pory dostępne po odwiedzeniu Kuźni.

Sklep z nagrodami do odebrania możesz też alternatywnie wywołać dzięki odwiedzeniu jednego z kramików w dalszej części gry (np - Jak odebrać nagrody z pre-ordera i Edycji Legion Świtu w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Sklep z nagrodami do odebrania możesz też alternatywnie wywołać dzięki odwiedzeniu jednego z kramików w dalszej części gry (np. Vanity Store prowadzonego przez Prospero).