Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak szybciej podróżować po mapie w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Dotarcie z jednego końca mapy na drugi może ci zająć w Anthem trochę czasu. Na tej poradnika zamieściliśmy 3 uniwersalne porady jak szybciej podróżować po głównej mapie w Anthem. Powinny się okazać szczególnie pomocne w trybie Swobodnej gry (Freeplay), w którym po świecie gry możesz przemieszczać się bez ograniczeń.

W grze Anthem nie ma niestety opcji szybkiej podróży (fast travel). Po tym jak już znajdziesz się na mapie świata w każde miejsce musisz osobiście dolecieć. Nie należy jednak tego traktować w kategoriach straty czasu, gdyż w trakcie podróży możesz rozglądać się za materiałami do craftingu, sekretami i skarbami, jak również przystępować do losowo odblokowywanych wydarzeń.

Sposób 1: Używaj dopalaczy javelina

To najprostszy sposób - Jak szybciej podróżować po mapie w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

To najprostszy sposób. Możesz przytrzymać górny klawisz kierunkowy lub wychylić lewą gałkę analogową w górę. Javelin zacznie podróżować wtedy z większą prędkością, ale szybciej zagrzeją się jego silniki. Z metody tej radzimy korzystać tylko jeśli musisz śpieszyć się na potrzeby celu misji (np. wydostanie się z zasadzki) lub jeśli w oddali widzisz wodospad, zbiornik wodny czy inne miejsce pozwalające na łatwe schłodzenie silników.

Sposób 2: Wybieraj różne miejsca startowe podczas przygotowań do ekspedycji

Mowa tu wyłącznie o trybie Swobodnej gry (Freeplay) - Jak szybciej podróżować po mapie w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Mowa tu wyłącznie o trybie Swobodnej gry (Freeplay). W trakcie przygotowań do ekspedycji możesz zdecydować się na jeden z kilku punktów rozrzuconych po całej mapie. Jeśli chcesz zająć się eksploracją jakiejś konkretnej części mapy to wybierz startową lokację, z której jest do niej najbliżej.

Sposób 3: Przelatuj przez tunele energetyczne

Podczas przemierzania mapy możesz odnajdywać tunele podobne do tego z dołączonego obrazka - Jak szybciej podróżować po mapie w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Podczas przemierzania mapy możesz odnajdywać tunele podobne do tego z dołączonego obrazka. Tunele oferują możliwość znacznie szybszego przelotu do sąsiedniego sektora na mapie. Zdecydowanie warto na nich polegać, szczególnie że sąsiadujące ze sobą sektory często przedzielone są np. pasmem górskim, które w przeciwnym razie należałoby oblecieć z lewej lub z prawej strony i stracić w ten sposób nawet do kilku minut.