Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć mistrzowskie wyposażenie w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 22 lutego 2019

Mistrzowskie bronie to najwyższy poziom broni jaki możesz zdobyć w Anthem. Mają kolor pomarańczowy oraz unikalne nazwy, w stosunku do ich gorszych wersji. Oferują także cztery losowe bonusy.

Mistrzowskie bronie posiadają aż 4 bonusy; jeśli takowe znalazłeś, zawsze otrzymasz o tym informację podczas prezentacji przy zakończeniu ekspedycji - Jak zdobyć mistrzowskie wyposażenie w Anthem? - Anthem - poradnik do gry
Mistrzowskie bronie posiadają aż 4 bonusy; jeśli takowe znalazłeś, zawsze otrzymasz o tym informację podczas prezentacji przy zakończeniu ekspedycji

Mistrzowskie wyposażenie jest znacznie rzadszym dropem niż bronie. Jednakże w teorii powinieneś być w stanie zdobyć pełne wyposażenie na mistrzowskim poziomie - bez tego jest niemal niemożliwe rozgrywanie gry na poziomie trudności Wielki Mistrz 2-3.

Pierwszy krok do odblokowania możliwości zdobywania pomarańczowych przedmiotów, to zwiększenie siły javelina do poziomu Epickiego (fioletowy) - Jak zdobyć mistrzowskie wyposażenie w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Pierwszy krok do odblokowania możliwości zdobywania pomarańczowych przedmiotów, to zwiększenie siły javelina do poziomu Epickiego (fioletowy). Bez tego szansa na zdobycie mistrzowskich przedmiotów jest wyjątkowo niska. Poziom javelina podniesiesz dzięki montowaniu jak najsilniejszych modyfikacji (oznaczone jak najwyższym numerem na ikonie ulepszenia, w Kuźni).

Najlepszy sposób na zdobyci dużej ilości mistrzowskiego wyposażenia, to po prostu liczne rozgrywanie Fortyfikacji - mają one największą szansę na pozyskanie przedmiotów poziomu mistrzowskiego - Jak zdobyć mistrzowskie wyposażenie w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Najlepszy sposób na zdobyci dużej ilości mistrzowskiego wyposażenia, to po prostu liczne rozgrywanie Fortyfikacji - mają one największą szansę na pozyskanie przedmiotów poziomu mistrzowskiego. Gdy osiągniesz poziom 30, będziesz mógł również ustawić wyższy poziom trudności: Wielki Mistrz 1-3, które w znaczący sposób modyfikują poziom trudności (już nie zabijesz wrogów jednym atakiem), ale dają praktycznie pewność, że podczas rajdu odnajdziesz przynajmniej jeden przedmiot mistrzowski.

  1. Jest szansa na zdobycie unikatów także podczas swobodnej rozgrywki, wykonywania wydarzeń w świecie i pokonywaniu silnych wrogów na mapie bądź w misjach - szansa na drop jest jednak znacznie niższa.
  2. Ważne: znacznie wyższa jest szansa na odnalezienie elementu ekwipunku czy broni, które aktualnie masz przy sobie. Jeśli więc używasz z reguły różnych broni, do których chciałbyś odnaleźć wersje mistrzowskie, nie noś cały czas przy sobie tylko tych, do których odnalazłeś już unikaty.