Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak kontrolować temperaturę Javelina w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 22 lutego 2019

W Anthem warto na bieżąco obserwować wskazania silników pancerza. Na tej stronie poradnika informujemy jak sprawdzać stopień nagrzania silników javelina i jak unikać ich przegrzewania się.

Uwaga - Polecamy zajrzeć też na pokrewną stronę Jak wydłużyć czas lotu?. Zamieściliśmy tam liczne wskazówki pozwalające na dłuższe pozostawanie w powietrzu.

Jak sprawdzić stopień nagrzania silników?

Wskaźnik stopnia nagrzania się silników zawsze pojawia się u dołu ekranu - został on zaznaczony na przykładowym obrazku - Jak kontrolować temperaturę Javelina w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Wskaźnik stopnia nagrzania się silników zawsze pojawia się u dołu ekranu - został on zaznaczony na przykładowym obrazku. Biały pasek będzie stopniowo zapełniał się w miarę używania dopalaczy.

Warto zaznaczyć, że silnik mogą nagrzewać się nie tylko w trakcie lotu, ale również podczas sprintu czy po zawiśnięciu w powietrzu.

Pasek nagrzania silników zmieni swój kolor z białego na czerwony po tym jak będą bliske przegrzania - Jak kontrolować temperaturę Javelina w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Pasek nagrzania silników zmieni swój kolor z białego na czerwony po tym jak będą bliske przegrzania. Powinieneś wtedy szybko zareagować i je wyłączyć lub schłodzić. Doprowadzenie do przegrzania silników wydłuży czas zanim ponownie staną się dostępne.

Jak zachować się gdy silniki są bliskie przegrzania?

1 - Jak kontrolować temperaturę Javelina w Anthem? - Anthem - poradnik do gry
  1. Zakończ jak najszybciej lot. O ile tylko nie wystąpił efekt przegrzania temperatura silników szybko spadnie i będziesz mógł kontynuowac lot.
  2. Wpadnij do wody lub przeleć przez wodospad. Każda z tych akcji może błyskawicznie schłodzić silniki do najniższego poziomu.
  3. Rozpocznij lot na niskiej wysokości nad wodą. Nie będziesz musiał zatrzymywać się i silniki będą powoli schładzane.