Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dlaczego nie mogę się respawnować / odrodzić w Anthem? Anthem poradnik, solucja

W Anthem, gdy poziom twojego zdrowia spadnie do zera, musisz poczekać na ratunek ze strony członków twojej drużyny. Nie zawsze jest to możliwe, bądź naraża sojuszników na ryzyko, jeśli np. zginałeś tuż przy bossie. Wtedy po kilku sekundach od powalenia, możesz wykorzystać Odnowienie (respawn), używając klawisza Y (przytrzymaj). Zostaniesz przywrócony do życia i rozpoczniesz grę od najbliższego punktu kontrolnego, bądź najbliższego Stridera (w grze swobodnej).

Obszary zabronionego respawnu zwykle trwają do czasu pokonania najbliższego bossa - Dlaczego nie mogę się respawnować / odrodzić w Anthem? - Anthem - poradnik do gry
Obszary zabronionego respawnu zwykle trwają do czasu pokonania najbliższego bossa
Jeśli polegniesz w strefie ograniczonego odnawiania, możesz tylko oczekiwać na pomoc innych - Dlaczego nie mogę się respawnować / odrodzić w Anthem? - Anthem - poradnik do gry
Jeśli polegniesz w strefie ograniczonego odnawiania, możesz tylko oczekiwać na pomoc innych

Nie zawsze jednak odnowienie jest możliwe! Podczas misji fabularnych i kontraktów, gdy dochodzi do ostrzejszych starć, szczególnie z bossami, ujrzysz komunikat informujący o ograniczeniu odnowienia. W takiej sytuacji, gdy zostaniesz powalony, jedyna opcja to ratunek innej osoby (nie możesz nawet swobodnie rozłączyć się z sesji, gdy jesteś powalony). Jeśli cała drużyna zostanie obalona, wtedy rozpoczniecie rozgrywkę ponownie od najbliższego punktu kontrolnego.

Wyjątkowym przypadkiem są Fortyfikacje - tu na terenie całego obszaru misji obowiązuje ograniczenie respawnów. Warto podczas zaliczania Fortyfikacji aktywnie pomagać poległym graczom, szczególnie że z uwagi na ich wysoki poziom trudności wykonanie celów misji może być znacznie bardziej kłopotliwe w osłabionym składzie.