Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak obejść bug w misji Badania i ratunek (Escari) w grze Anthem? Anthem poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 22 lutego 2019

Podczas kontraktu dla Brin (Gwardziści): Znajdź ostatniego zaginionego gwardzistę Brin (Badania i ratunek) w Anthem, występuje powszechny bug, uniemożliwiający kontynuację zadania (a w zasadzie jego zakończenie). Po walkach, odwiedzeniu podziemi i uwolnieniu gwardzisty udasz się na walkę z robotem Escari. Po walce często następuje bug, który polega na niezaliczeniu misji, pomimo, że pokonanie bossa to ostatni jej cel.

Bug spowodowany jest zbyt szybkim pokonaniem oponenta, gdy grasz w pełnym składzie graczy - Jak obejść bug w misji Badania i ratunek (Escari) w grze Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Bug spowodowany jest zbyt szybkim pokonaniem oponenta, gdy grasz w pełnym składzie graczy. Walka MUSI być powolna, aby Escari mogła wypowiedzieć wszystkie zaprogramowane dialogi (przy czym wypowiada je sekwencjami wraz z utratą kolejnym pasków zdrowia). Aby więc zaliczyć pomyślnie misję:

  • Przekonaj członków drużyny do powolnej ofensywy,
  • Ustaw wyższy poziom trudności, by utrudnić i spowolnić rozgrywkę (np. poziom Wielki Mistrz 1/2),
  • Opcjonalnie ustaw pokój jako prywatny i samodzielnie wyrusz na ekspedycję (po obniżeniu poziomu trudności; opcjonalnie warto zabrać ze sobą Stymulanty).