Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zaliczyć Próbę Gawnes w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 20 lutego 2019

Próba Gawnes (Trial of Gawnes) jest jedną z czterech do zaliczenia w grze Anthem na potrzeby eksploracji Grobowców Legionistów (Tombs of the Legionnaires). Na tej stronie poradnika znajduje się opis przejścia wszystkich wyzwań potrzebnych do zaliczenia Próby Gawnes.

Na jakich zasadach działa Próba Gawnes?

1 - Jak zaliczyć Próbę Gawnes w Anthem? - Anthem - poradnik do gry
  1. Musisz zaliczać kolejne misje głównego wątku fabularnego gry aż załączy się główna misja Grobowce Legionistów (Tombs of the Legionnaires). Spotkaj się w ramach tej misji z Faye, która wyjaśni szczegóły warunków uzyskania dostępu do czterech grobowców.
  2. Na potrzeby otwarcia grobowca Gawnes (The Tomb of Gawnes) musisz zaliczyć wszystkie wyzwania w ramach Próby Gawnes. Warto zaznaczyć, że badaniem czterech grobowców możesz zajmować się w dowolnej kolejności.
  3. W dzienniku bohatera pojawiła się nowa kategoria wyzwań. Przechodź kolejno do zakładek Ekspedycje (Expeditions) oraz Swobodna gra (Freeplay). Wybierz z listy wyzwania powiązane z Próbą Gawnes (powyższy obrazek).
  4. Wyzwania możesz zaliczać w dowolnym trybie gry - możesz np. przystąpić do Swobodnej gry (Freeplay), rozpocząć jakąś Misję agenta (Agent Mission) czy odwiedzić Twierdzę (Stronghold). Możesz grać w pojedynkę lub w drużynie wraz z innymi graczami.
  5. Po tym jak zaliczysz wszystkie wyzwania z listy możesz wyruszyć do grobowca Gawnes celem zbadania go. Jest on od samego początku widoczny na mapie świata. Opis przejścia grobowca znajdziesz w naszej solucji w osobnym rozdziale poradnika.
  6. Za zaliczenie wszystkich wyzwań dodatkowo otrzymasz 2000 złota.

Lista wyzwań Próby Gawnes

1) Pokonaj 50 wrogów w walce wręcz - Jak zaliczyć Próbę Gawnes w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

1) Pokonaj 50 wrogów w walce wręcz. Nie jest to trudne wyzwanie. Wybieraj po prostu najsłabszych przeciwników, dzięki czemu pojedyncze uderzenie w walce wręcz może ich od razu zabić. W przypadku silniejszych wrogów możesz ich wcześniej pozbawić części paska zdrowia albo w jakiś sposób osłabić (np. zamrozić jak w przykładzie z dołączonego obrazka).

2) Pokonaj 50 wrogów z użyciem umiejętności Ultimate - Jak zaliczyć Próbę Gawnes w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

2) Pokonaj 50 wrogów z użyciem umiejętności Ultimate. Dla przypomnienia zdolność Ultimate jest najpotężniejszą dla każdego javelina. Jest ona zawsze odgórnie narzucona i wymaga najdłuższego oczekiwania na to żeby móc ją odpalić. Na potrzeby wyzwania szukaj okazji do tego żeby używać jej do atakowania grup słabszych przeciwników zamiast pojedynczych elitarnych wrogów czy bossów.

3) Pokonaj 3 legendarnych przeciwników - Jak zaliczyć Próbę Gawnes w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

3) Pokonaj 3 legendarnych przeciwników. Na legendarnych wrogów możesz natrafiać w trakcie zaliczania misji czy w trybie swobodnej gry (Freeplay). Legendarnych wrogów możesz rozpoznać po wyrazie Legendary w ich nazwie oraz po czaszce wyświetlanej nad głową - przykład takiego przeciwnika prezentuje powyższy obrazek. Używaj posiadanych umiejętności (w razie potrzeby także umiejętności Ultimate) żeby łatwiej ich zabijać.