Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy Anthem posiada mikropłatności? Anthem poradnik, solucja

Tak, gra Anthem posiada mikropłatności. Na tej stronie poradnika informujemy jakie rodzaje przedmiotów można zakupić wydając na nie prawdziwe pieniądze.

System mikropłatności w Anthem ma ograniczony zakres i dotyczy wyłącznie przedmiotów kosmetycznych - Czy Anthem posiada mikropłatności? - Anthem - poradnik do gry

System mikropłatności w Anthem ma ograniczony zakres i dotyczy wyłącznie przedmiotów kosmetycznych. Nie przewidziano opcji wydawania prawdziwych pieniędzy na rzeczy mogące uczynić postać silniejszą czy ułatwić jej awansowanie na wyższe poziomy doświadczenia.

Prawdziwe pieniądze możesz wydawać na kupowanie Kryształów (Shards), które są jedną z dwóch walut w grze. Kryształy możesz przeznaczać na zakup nowych wizualnych elementów javelina. Mogą one dotyczyć np. inaczej wyglądającego pancerza, unikalnych grafik, które mogą się na nim pojawić, czy nietypowych materiałów, którymi może on zostać pokryty.

Zamiast wydania Kryształów możesz alternatywnie wydać Monety (Coins) na zakup tych samych wizualnych modyfikacji. Monety są główną walutą w grze. W przykładzie z powyższego obrazka możesz wydać 61000 monet lub 850 odłamków na zakup każdego z unikalnie wyglądających kompletnych pancerzy. Złoto regularnie zdobywa się dzięki postępom w grze, np. zajmując się wyzwaniami czy zaliczając misje. Na każdy przedmiot kosmetyczny możesz więc sobie uzbierać bez konieczności wydawania prawdziwych pieniędzy.

Anthem nie zawiera również żadnych lootboksów. Lootu nie można losować, jest on zawsze automatycznie przyznawany po ukończeniu ekspedycji.