Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zabijać wrogów korzystających z tarcz w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Wielokrotnie w Anthem napotkasz oponentów, którzy podobnie jak javelin gracza, posiadają tarcze / osłony. Zanim ich nie zredukujesz do zera, przeciwnik jest nietykalny. Że wróg posiada osłonę jest wiadome z faktu, że nad paskiem jego zdrowia znajduje się błękitny pasek tarczy.

Obrażenia od żywiołu, którym posługuje się elementalista, zadają 0 obrażeń - Jak zabijać wrogów korzystających z tarcz w Anthem? - Anthem - poradnik do gry
Obrażenia od żywiołu, którym posługuje się elementalista, zadają 0 obrażeń

Występują dwa rodzaje tarcz: zakryta, oraz w formie "bańki", otaczająca oponenta. W tym drugim przypadku jej redukcja nieco ułatwia sprawę - nie posiada ona słabych punktów, dlatego możesz ostrzeliwać ją z każdej strony nie będąc specjalnie celnym. Co powinieneś wiedzieć o przeciwnikach z osłonami:

  • Przeciwnik z tarczą nie może otrzymać negatywnych modyfikatorów (jak podpalenie),
  • Tarcza przeciwnika z czasem odnowi się (natychmiast),
  • Aby spowolnić wroga w regeneracji tarczy, musisz go powalać (np. silne ciosy wręcz z wyskoku, tarcza kolosa czy eksplozje i inne umiejętności powalające),
  • Jeśli twoim przeciwnikiem jest Elementalista (posługuje się w ataku żywiołami), jego tarcza jest odporna na ataki żywiołu, którym się on posługuje (atakując ogniem Elementalistę posługującego się żywiołem ognia, zadasz mu 0 obrażeń).

Najskuteczniejszy sposób walki to powolna redukcja tarczy przeciwnika, by zadawać wrogowi najsilniejsze obrażenia dopiero wtedy, gdy osłona zostanie zredukowana i powalanie oponenta, by spowolnić go w regenerowaniu tarczy.