Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak otrzymać nagrodę za Wsparcie (wyzwanie) w Anthem? Anthem poradnik, solucja

W kategorii Wyzwań w Dzienniku, pod kategorią Czyny, znajdziesz grupę nagród, za Wsparcie. Jeśli będziesz chciał ukończyć wszystkie wyzwania z tej kategorii, będziesz musiał ukończyć również i tą grupę, poprzez otrzymanie nagrody za wsparcie wskazaną ilość razy.

Jak rozumiemy Wsparcie w Anthem - Jak otrzymać nagrodę za Wsparcie (wyzwanie) w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Jak rozumiemy Wsparcie w Anthem? Wsparcie nie polega na rozgrywaniu gier Szybka gra (Quickplay) - losowych misji. Dołączysz do nich podobnie, jak do innych misji czy gry swobodnej, wybierając ostatnią zakładkę z Trybów gry po wejściu do javelina w Forice Tarsis.

W trakcie Szybkie gry dołączony zostajesz do losowej misji lub Kontraktu; niezależnie, czy kiedykolwiek je rozgrywałeś czy nie - Jak otrzymać nagrodę za Wsparcie (wyzwanie) w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

W trakcie Szybkie gry dołączony zostajesz do losowej misji lub Kontraktu; niezależnie, czy kiedykolwiek je rozgrywałeś czy nie. Narzędzie to ma na celu umożliwienie uzupełnienia niekompletnych drużyn wykonujących misje. Warto wiedzieć, że za wykonanie misji jako Wsparcie otrzymasz 800 PD standardowo za wykonanie misji, oraz dodatkowe 200 PD jako nagrodę "za Wsparcie". Za ukończenie wyzwania Wsparcia otrzymujesz standardowo 800 monet.