Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rodzaje wyzwań i nagrody za ich zaliczanie w Anthem Anthem poradnik, solucja

Wyzwania dostępne w Anthem możesz podglądać używając Dziennika. Wyzwania są podzielone na wiele kategorii, a za ich wykonanie otrzymujesz nagrody: schematy, materiały rzemieślnicze bądź monety. Niektóre Wyzwania są ukryte, dlatego na naszej liście możesz sprawdzić także tajne Wyzwania i sposoby ich odblokowania.

Droga do chwały

Są to wyzwania z serii "Próby czasowe". Ta grupa wyzwań podzielona jest na trzy kategorie: wyzwania dzienne, tygodniowe i miesięczne. Każda kategoria zmienia się co wskazany okres czasu i jeśli wymagania nie zostaną spełnione przed końcem czasu, wyzwanie i nagrody przepadają. Wybierając wyzwanie z pola w dzienniku zobaczysz, ile czasu zostało na zrealizowanie określonego zadania.

  1. Za wyzwania dzienne otrzymasz zwykle trochę podstawowych materiałów rzemieślniczych i trochę monet (500-1000).
  2. Za wyzwania tygodniowe masz szansę uzyskać duże ilości monet (2000).
  3. Wyzwania miesięczne z reguły wymagają wykonać wskazaną ilość wyzwań dziennych i miesięcznych. Jest to praktycznie jedna z niewielu metod pozyskania mistrzowskiego żaru.

1 - Rodzaje wyzwań i nagrody za ich zaliczanie w Anthem - Anthem - poradnik do gry??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Frakcje

Prosty sposób na poprawę relacji z frakcjami to rozmowy w Forice Tarsis oznaczone na mapie - Rodzaje wyzwań i nagrody za ich zaliczanie w Anthem - Anthem - poradnik do gry
Prosty sposób na poprawę relacji z frakcjami to rozmowy w Forice Tarsis oznaczone na mapie
Aktualny poziom Lojalności możesz sprawdzić w Dzienniku - Rodzaje wyzwań i nagrody za ich zaliczanie w Anthem - Anthem - poradnik do gry
Aktualny poziom Lojalności możesz sprawdzić w Dzienniku

W grze dostępne są trzy frakcje: Freelancerzy, Gwardziści i Arkaniści. Poprzez wykonywanie określonych czynności: zadań pobocznych (kontraktów), zbieranie sekretów czy surowców oraz rozmowy z NPC w Forcie, poprawisz swoje relacje z frakcjami (nie mogą maleć, tylko rosną). Za kolejne poziomy (1-3) otrzymasz nagrody, w postaci schematów rzemieślniczych oraz materiałów wykończenia zbroi (wygląd). Na kolejnych poziomach odblokujesz schematy niepospolite, rzadkie i epickie. Każda z frakcji oferuje inne zestawy schematów:

  • Freenlancerzy: schematy na Moduły uniwersalne, montowane w Javelinie, by poprawić jego parametry. Te moduły możesz użyć w każdym z javelinów - podnoszą poziom pancerza, zwiększają ilośc dostępnej amunicji itp.
  • Arkaniści: schematy na Stymulanty związane z broniami;
  • Gwardziści: schematy na Stymulanty związane z wzmocnieniem javelina.

Nagrody za respekt otrzymasz dopiero po uzyskaniu 10 poziomu doświadczenia.

Ekspedycje

Te wyzwania związane są z fabułą gry, zadaniami od agentów (kontrakty), ilością wykonanych podbojów Fortyfikacji oraz osiągnięciami w rozgrywce gry swobodnej. Za misje otrzymasz nagrody w postaci monet (zazwyczaj po 2000).

Jedynie za podboje Fortyfikacji (określoną ilość razy) masz szansę zdobyć lepszą nagrodę w postaci schematów na pieczęci - wykonasz dzięki nim Stymulanty, które zwiększą obrażenia zadawane od wybranych żywiołów na czas ekspedycji. Są one szczególnie przydatne dla klasy Sztorm.

Eksploracja

Te osiągnięcia zdobywasz za: odnajdywanie dokumentów i żółtych run na ścianach podczas gry swobodnej, eksplorację lokacji (odwiedzanie kolejnych obszarów i pod-obszarów oraz odnajdywanie punktów widokowych w grze swobodnej). Wszystkie te osiągnięcia są nagradzane monetami (zazwyczaj po 1600) i możesz je podejrzeć w Dzienniku - są jawne.

Sprzęt

Mistrzowskie schematy odblokujesz tylko na poziomie Wielki Mistrz - Rodzaje wyzwań i nagrody za ich zaliczanie w Anthem - Anthem - poradnik do gry
Mistrzowskie schematy odblokujesz tylko na poziomie Wielki Mistrz

Te Wyzwania przyznawane są dla każdego z typów Javelinów za ilość rozegranych misji / wydarzeń w świecie, z posiadaniem wybranego wyposażenia (umiejętności). Jest to drugi sposób odblokowania planów rzemieślniczych wyposażenia, czyli związanych z ich umiejętnościami (moduły, wyrzutnie - zależnie od javelina). Warto z tego powodu trzymać się cały czas pojedynczych, ulubionych umiejętności, by móc za pewien czas rozwinąć ich pełnię możliwości. Do zdobycia schematów mistrzowskich, musisz ukończyć odpowiednią ilość misji / wydarzeń w świecie, lecz na poziomie Wielki Mistrz.

Broń

Gdy zdobędziesz odpowiednią ilość zabójstw, ujrzysz na ekranie informację o zdobyciu kolejnego poziomu wyzwania - Rodzaje wyzwań i nagrody za ich zaliczanie w Anthem - Anthem - poradnik do gry
Gdy zdobędziesz odpowiednią ilość zabójstw, ujrzysz na ekranie informację o zdobyciu kolejnego poziomu wyzwania

Podobnie jak w przypadku sprzętu: im więcej zabijesz wrogów posiadając na wyposażeniu określoną broń (nie muszą być to jedynie zabójstwa z tej właśnie broni), tym wyższy poziom realizacji wyzwania. Gdy zdobędziesz zadany poziom Wyzwania, odblokujesz nowy schemat na broni, które ze sobą nosiłeś (wyższy poziom wyzwania =lepszy schemat). Do zdobycia schematów mistrzowskich, musisz zabić odpowiednią ilość wrogów, lecz na poziomie Wielki Mistrz.

Czyny heroiczne

Otrzymasz nagrodę w postaci monet za wykonanie Czynów (opisane w oddzielnym rozdziale Czyny) odpowiednią ilość razy. Czyny polegają na wykonaniu podczas jednej ekspedycji określonych zadań wskazaną ilość razy, np. wykonaj "x" razy kombo, zabij "x" wrogów z broni palnej bądź używając umiejętności / walki wręcz itp.

Walka

Pokonaj określoną ilość wrogów danego typu (np. Banici, Szramy, ale także z podziałem na legendy / bossów, jak Tytani), by zyskać monety. Pokonaj określoną ilość wrogów we wskazany sposób, by odblokować schematy pieczęci; np. zabij "x" wrogów umiejętnością specjalną, by otrzymać schemat pieczęci Umiejętności specjalnej, która poprawia parametry tego typu ataków. Pieczęć tą wytworzysz jako Stymulant na ekspedycję.

Javelin

Ta kategoria wyzwań zawiera tylko cztery nagrody pieniężne, które otrzymasz za wzmacnianie swojego javelina. Im więcej punktów światła ma twój javelin (punkty widoczne w Kuźni, w górnym prawym rogu), tym wyższy poziom osiągnie (podobnie jak w przypadku przedmiotów, określony zostanie poziom rzadkości, do Mistrzowskiego włącznie, po przekroczeniu wartości 500 pkt światła). Musisz wykonać jedną dowolną misję na każdym wyższym poziomie Światła, by odblokować kolejne nagrody.

Freelancer

Dostępne są trzy wyzwania: dwa błache, związane z odnalezieniem 10 skrzyń oraz artefaktów - zaliczysz je w trakcie gry już na wczesnych etapach. Co innego wyzwanie Legendarny Freelancer: aby je zdobyć, musisz wykonać całą listę wyzwań z różnych kategorii, przede wszystkim: zdobyć mistrzostwo I poziomu każdego typu broni i I poziom sprzętu każdego Javelina, oraz osiągnąć mistrzowski poziom światła javelina (500 pkt).