Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wykucie Tarczy Świtu | Solucja do gry Anthem Anthem poradnik, solucja

Crafting the Dawn Shield to jedna z misji głównego wątku fabularnego gry Anthem, w ramach której należy wyprodukować tytułową Tarczę Świtu. Wymaga to odnotowania dostatecznych postępów w kilku innych głównych zadaniach. Więcej informacji zamieściliśmy w poniższym opisie przejścia.

Misję rozpoczynasz spotykając się z Halukiem w Forcie Tarsis - Wykucie Tarczy Świtu | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Misję rozpoczynasz spotykając się z Halukiem w Forcie Tarsis. Otrzymasz od niego informacje na temat wymagań do stworzenia Tarczy Świtu. Misja ta ma nietypową strukturę, albowiem zakłada ona rozgrywania innych głównych zadań:

  1. Absolutne minimum do pozyskania planu potrzebnego do wytworzenia Tarczy Świtu to zaliczenie linii questowej Dax (zadania Mysterious Beginnings, Dear Diary, Vanishing Act) lub linii questowej Matthiasa (zadania Triple Threat, Inverse Functions, Convergence).
  2. Rekomendowanym działaniem jest zaliczenie wszystkich dostępnych głównych zadań Dax i Matthiasa. Nie poprzestawaj na zajęciu się tylko jedną z dwóch dostępnych linii fabularnych. Opisy przejścia wszystkich wymienionych powyżej zadań są na osobnych stronach naszego poradnika.
1 - Wykucie Tarczy Świtu | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry
Po spełnieniu co najmniej minimalnych wymagań możesz spotkać sie z Faye i wyprodukować Tarczę Świtu w Kuźni - Wykucie Tarczy Świtu | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Po spełnieniu co najmniej minimalnych wymagań możesz spotkać sie z Faye i wyprodukować Tarczę Świtu w Kuźni. Dotrzyj do Kuźni w Forcie Tarsis i po załadowaniu głównego okna wybierz nową zakładkę Tarcza Świtu (jest ona dostępna niezależnie od wybranej aktualnie klasy javelina).

Stworzenie Tarczy Świtu wymaga poświęcenia składników do craftingu - Wykucie Tarczy Świtu | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Stworzenie Tarczy Świtu wymaga poświęcenia składników do craftingu. Możesz podejrzeć ich listę po wywołaniu okna craftingu. Lista składników różni się w zależności od liczby wykonanych pozostałych misji. Postaraj się pozaliczać wcześniej wszystkie pozostałe dostępne główne misje, dzięki czemu wymagania do wyprodukowania Tarczy Świtu będą bardzo niskie (przykład na obrazku).

Wyprodukowanie Tarczy Świtu oraz ustawienie jej w aktywnym slocie javelina załączy nowy filmik po wyjściu z okna Kuźni. Możesz przystąpić do kolejnego dużego głównego zadania - Freelancer Down.

Informacje na temat pozyskiwania materiałów do craftingu odnajdziesz m.in. w rozdziale Crafting w naszym poradniku.