Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy można wytwarzać mistrzowskie wyposażenie? - Crafting w Anthem Anthem poradnik, solucja

W Anthem jest możliwe wytwarzanie przedmiotów mistrzowskich. Niestety, droga do pozyskania schematów jest dość specyficzna. Aby zdobyć schematy mistrzowskie danej broni na poziomie mistrzowskim, musisz najpierw ją odnaleźć jako losowy drop.

Wtedy to w Dzienniku, w sekcji Wyzwania -> Bronie, pod odpowiednią kategorią broni znajdziesz nazwę zdobytego egzemplarza - Czy można wytwarzać mistrzowskie wyposażenie? - Crafting w Anthem - Anthem - poradnik do gry

Wtedy to w Dzienniku, w sekcji Wyzwania -> Bronie, pod odpowiednią kategorią broni znajdziesz nazwę zdobytego egzemplarza. Dopiero teraz możesz rozpocząć wyzwanie, które dla każdej mistrzowskiej broni wygląda tak samo: pokonaj z użyciem tej broni 10 legendarnych przeciwników (najłatwiej powinno być wykonać to zadanie w Fortyfikacjach lub kontraktach na poziomie Wielki Mistrz).

Dopiero teraz możesz cieszyć się schematem, na posiadaną już broń - Czy można wytwarzać mistrzowskie wyposażenie? - Crafting w Anthem - Anthem - poradnik do gry

Dopiero teraz możesz cieszyć się schematem, na posiadaną już broń. Czy ma to sens? Potencjalnie, tak. Dzięki schematowi możesz wykonać tą samą broń, którą użytkujesz i lubisz; będziesz mógł jednak otrzymywać od niej inne bonusy.