Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy można powtarzać misje w Anthem? Anthem poradnik, solucja

W Anthem nie masz możliwości bezpośredniego powtarzania misji fabularnych. Jedyny sposób, aby rozegrać misję ponownie, to wykorzystanie opcji Szybkiej rozgrywki i dołączenie do graczy, którzy rozgrywają w danej chwili jedną z misji. Można jednak powtarzać misje typu Fortyfikacje dowolną ilość razy.

Możesz jednak utworzyć nowe konto równolegle z obecnie już posiadanym, aby przejść całą grę po raz kolejny - Czy można powtarzać misje w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Możesz jednak utworzyć nowe konto równolegle z obecnie już posiadanym, aby przejść całą grę po raz kolejny. Nie możesz jednak wtedy dzielić przedmiotów, odblokowanych schematów czy umiejętności z pierwszym kontem.

Istnieje też alternatywny sposób obejścia blokady uniemożliwiającej powtarzanie misji, ale wymaga on posiadania aktywnych graczy w Anthem na liście znajomych - Czy można powtarzać misje w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Istnieje też alternatywny sposób obejścia blokady uniemożliwiającej powtarzanie misji, ale wymaga on posiadania aktywnych graczy w Anthem na liście znajomych. Możesz dołączyć do trwającej sesji kogoś z listy przyjaciół. Jeśli gracz, który jest hostem, nie ukończył jeszcze jakiejś misji i jest zainteresować przejściem jej, to możesz mu w niej towarzyszyć. Jest to możliwe nawet jeśli na swoim koncie pilota masz już tę misją oznaczoną jako zaliczoną. Cecha ta dotyczy wszystkich unikalnych rodzajów misji - fabularnych, agenta itp.