Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zbadać lokację w 100% w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Świat gry w Anthem podzielony jest na mniejsze sektory i możesz zajmować się ich badaniem w przerwach pomiędzy zaliczaniem misji. Na tej stronie poradnika informujemy jakie czynności wymagane są do uznania lokacji za zbadaną w 100 procentach. Spełnienie tych wymagań pozwoli na odblokowanie trofeów z grupy Odkrywca powiązanych z odwiedzaniem głównych sektorów mapy.

Okolice (Districts) to mniejsze obszary na terenie danej lokacji - Jak zbadać lokację w 100% w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Okolice (Districts) to mniejsze obszary na terenie danej lokacji. Otrzymasz zawsze potwierdzenie o tym, że znalazłeś nową okolicę (przykład na obrazku) i jest to również nagradzane punktami reputacji. Odkrycie wszystkich okolic w danym sektorze nie jest trudne. Przeleć się po prostu javelinem po całej lokacji (na mapie świata widoczne są ich granice).

Punkty orientacyjne (Landmarks) to jedna z kategorii sekretów (znajdziek) w Anthem - Jak zbadać lokację w 100% w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Punkty orientacyjne (Landmarks) to jedna z kategorii sekretów (znajdziek) w Anthem. Rozpoznasz je po tym, że przypominają załączone miniaturowe pole siłowe - przykładowy punkt orientacyjny jest pokazany na dołączonym obrazku. Musisz zbadać takie miejsce. Gra wyświetli informacje o danym punkcie orientacyjnym i od tego momentu będzie on oznaczony na mapie świata ikoną lornetki.

Ukryte miejsca (Hidden Places) to inaczej lochy w Anthem - Jak zbadać lokację w 100% w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Ukryte miejsca (Hidden Places) to inaczej lochy w Anthem. Są one oznaczone na mapie ikoną bramy (przykład na obrazku). Nie musisz za wszelką cenę starać się je odnaleźć już na wczesnym stadium gry, gdyż do lochów zagląda się podczas rozgrywania wielu misji. Jest duża szansa na to, że po ukończeniu głównego wątku fabularnego większość ukrytych miejsc będziesz już miał zbadanych.

Oto zestawienie głównych lokacji w Anthem oraz odkryć, które są wymagane do uznania ich za zaliczone w 100 procentach:

NAZWA LOKACJI

OKOLICE

PUNKTY ORIENTACYJNE

UKRYTE MIEJSCA

Wielka Droga (High Road)

7

1

0

Ruiny Akademii (Academy Ruins)

10

4

1

Twierdza Świtu (Fortress of Dawn)

6

2

1

Ruiny Shadowmarku (Ruins of Shadowmark)

7

3

2

Dolina Tarsis (Valley of Tarsis)

7

6

1

Kanion Wielkich Wodospadów (Great Falls Canyon)

7

3

1

Szmaragdowa Otchłań (Emerald Abyss)

6

3

1

Wschodnia Brama (East Gate)

4

3

1

Wschodnie Kresy (Eastern Reach)

8

3

1

Po tym jak zaliczysz daną lokację w 100 procentach na ekranie wyświetli się potwierdzenie dotyczącego ukończonego wyzwania (każda główna miejscówka w grze posiada swoje oddzielne wyzwanie) - Jak zbadać lokację w 100% w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Po tym jak zaliczysz daną lokację w 100 procentach na ekranie wyświetli się potwierdzenie dotyczącego ukończonego wyzwania (każda główna miejscówka w grze posiada swoje oddzielne wyzwanie).

Do wymagań zbadania lokacji w 100% nie są zaliczane inne znajdźki, tzn. dokumenty oraz runy. Możesz zdobyć wszystkie osiągnięcia odkrywcy bez zajmowania się sekretami, aczkolwiek są one powiązane z innym trofeum - Pod każdy kamień.