Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Freelancer Down | Solucja do gry Anthem Anthem poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 4 marca 2019

Freelancer Down to tytuł jednej z dalszych misji głównej fabuły gry Anthem. Możesz się nią zająć po stworzeniu Tarczy Świtu. W ramach rozgrywania tej misji musisz stoczyć serię bitew z wojskami Dominionu i do zabicia będą m.in. potężne Furie. Szczegółowe informacje znajdziesz w poniższym opisie przejścia.

Zadanie to pojawi się w Twoim dzienniku po tym jak wyprodukujesz Tarczę Świtu (Dawn Shield) w ramach głównego questu Crafting the Dawn Shield - opis przejścia tej misji jest na osobnej stronie naszej solucji - Freelancer Down | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Zadanie to pojawi się w Twoim dzienniku po tym jak wyprodukujesz Tarczę Świtu (Dawn Shield) w ramach głównego questu Crafting the Dawn Shield - opis przejścia tej misji jest na osobnej stronie naszej solucji. Dotrzyj w Forcie Tarsis do miejsca, w którym powinien przebywać Haluk. Po tym odnotujesz jego nieobecność spotkaj się kolejno z Lucky Jakiem i z Komandorem Vule'em. Możesz już rozpocząć nową ekspedycję.

Wyrusz do Twierdzy Świtu (Fortress of Dawn), którą już wcześniej odwiedzałeś. Po dotarciu na miejsce należy przystąpić do walk z oddziałami Dominionu. Tak jak zawsze uważaj na silniejszych przeciwników, którymi w tym przypadku są m.in. Dominion Frost Brute (udany atak z ich strony może zamrozić Twojego javelina) oraz Dominion Storm Valkyrie (niszcz ich tarcze). Po wygranej bitwie wejdź do Twierdzy Świtu gdzie załączy się filmik przerywnikowy.

Tuż po wyświetleniu filmu załączy się blokada respawnów i rozpocznie się nowa trudna bitwa - Freelancer Down | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Tuż po wyświetleniu filmu załączy się blokada respawnów i rozpocznie się nowa trudna bitwa. Po raz pierwszy musisz pokonać Furię Dominionu (Dominion Fury). Skup się na pozbawieniu Furii tarczy i następnie wytocz najcięższe działa, gdyż dysponuje ona bardziej wytrzymałym żółtym paskiem pancerza.

Słabszych członków Dominionu zostaw sobie na później. Możesz dużo latać lub biegać po sali, także po to żeby zregenerować siły na wypadek odniesienia obrażeń. Po odniesieniu zwycięstwa możesz opuścić Twierdzę Świtu.

Na zewnątrz czekają nowi przeciwnicy z Dominionu i dodatkowo tymczasowo wyłączona zostanie opcja lotu - Freelancer Down | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Na zewnątrz czekają nowi przeciwnicy z Dominionu i dodatkowo tymczasowo wyłączona zostanie opcja lotu. Zbliż się do ukrywającego się Haluka żeby rozpocząć bitwę (uwaga - gra uaktywni blokadę respawnów).

Zajmij się atakowaniem oddziałów Dominionu, wśród których oprócz spotkanych już wcześniej przeciwników znajdą się także wieżyczki Flak Turret. Dobrze jest możliwie szybko się ich pozbyć, dzięki czemu w ferworze walk nie znajdziesz się nagle pod ciężkim ostrzałem z ich strony. Pomimo zakazu latania wokół Twiedzy możesz podejmować próby wykonywania dalekich skoków i przedostawać się np. na dachy budynków, które są dobrymi miejscami do prowadzenia ostrzału na odległość.

Po wygraniu pierwszej bitwy wyrusz w stronę dolnego dziedzińca Twierdzy Świtu - Freelancer Down | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Po wygraniu pierwszej bitwy wyrusz w stronę dolnego dziedzińca Twierdzy Świtu. Rozpraw się z kilkoma pierwszymi przeciwnikami i następnie rozstaw się wewnątrz zaznaczonego okręgu. Musisz bronić się do momentu zapełnienia paska postepów. Po zaliczeniu tego celu misji pozbądź się tych wrogów, których nadal jeszcze żyją. Gra w nagrodę odblokuje opcję latania.

Dotrzyj teraz na drugą stronę mostu - Freelancer Down | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Dotrzyj teraz na drugą stronę mostu. Otrzymasz zadanie ochroniania Stridera, przy czym nie musisz podejmować w związku z tym żadnych ryzykownych akcji. Przystąp po prostu do nowych walk z przeciwnikami. Tak samo jak wcześniej nie zwlekaj ze zniszczeniem wrogich wieżyczek, zwłaszcza że mogą one strzelać rakietami.

Do pokonania jest także kolejna furia Dominionu. Pamiętaj o konieczności zniszczenia jej tarczy. Z pomocą może tu też przyjść umiejętność Ultimate. Wygranie tej bitwy doprowadzi do zakończenia ekspedycji oraz całej misji.