Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Długie latanie - jak wydłużyć czas lotu w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Co zrobić, aby dłużej latać w Anthem? Na tej stronie poradnika poznasz kilka przydatnych sztuczek i porad, które pomogą rozwiązać problem krótkiego lotu i przegrzewania się twojego javelina.

Możliwość unoszenia się w powietrzu i latania to jedna z głównych atrakcji gry Anthem. Możesz w ten sposób szybciej przemieszczać się po świecie gry i sprawniej atakować wrogów. Silniki javelina niestety stopniowo nagrzewają się i odmówią posłuszeństwa po przegrzaniu. Na tej stronie poradnika zamieściliśmy 6 uniwersalne sposoby jak dłużej pozostawać w powietrzu w Anthem. Z opisanych technik możesz korzystać od samego początku gry.

Pierwszy sposób na odciążenie silników to swobodne opadanie w trakcie lotu - Długie latanie - jak wydłużyć czas lotu w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Pierwszy sposób na odciążenie silników to swobodne opadanie w trakcie lotu. Jest to dobry pomysł jeśli nie śpieszy ci się do celu i jeśli znajdujesz się domyślnie na dużej wysokości. Pozwoli ci to pokonać spory dystans w trybie opadania bez konieczności załączania silników.

Druga technika polega na locie na niskiej wysokości nad wodą, dzięki czemu silniki mogą być na bieżąco schładzane - Długie latanie - jak wydłużyć czas lotu w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Druga technika polega na locie na niskiej wysokości nad wodą, dzięki czemu silniki mogą być na bieżąco schładzane. Polegaj na tej metodzie jeśli eksplorujesz obszary, w których znajdują się rzeki czy rozległe akweny wodne.

Trzeci sposób pozwala na błyskawiczne schłodzenie silników i polega on na przeleceniu przez wodospad - Długie latanie - jak wydłużyć czas lotu w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Trzeci sposób pozwala na błyskawiczne schłodzenie silników i polega on na przeleceniu przez wodospad. Warto na bieżąco rozglądać się za wodospadami i podlatywać do nich jeśli nie znajdują się w bardzo dużej odległości od bohatera.

Czwarta technika jest najbardziej ekstremalna i polega na wpadnięciu do wody i zanurzeniu się - Długie latanie - jak wydłużyć czas lotu w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Czwarta technika jest najbardziej "ekstremalna" i polega na wpadnięciu do wody i zanurzeniu się. Javelinem można bezproblemowo pływać, przy czym na potrzeby jedynie schłodzenia silników będzie zależało ci na tym żeby od razu ponownie wynurzyć się i kontynuować lot.

Piąty sposób jest dosyć nietypowy, albowiem zakłada on w pewnym stopniu oszukiwanie gry poprzez przechodzenie pomiędzy różnymi funkcjami (stanami) pancerza - Długie latanie - jak wydłużyć czas lotu w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Piąty sposób jest dosyć nietypowy, albowiem zakłada on w pewnym stopniu "oszukiwanie" gry poprzez przechodzenie pomiędzy różnymi funkcjami (stanami) pancerza. Możesz mianowicie:

  1. Wcisnąć w trakcie lotu przycisk walki wręcz i następnie od razu przycisk uskoku (Dash).
  2. Wcisnąć w trakcie lotu przycisk zawiśnięcia w powietrzu i następnie od razu przycisk uskoku (Dash).

Obie te techniki pozwalają na wydłużenie ogólnego czasu lotu o kilka sekund, przy czym wiążą się z koniecznością częstego i szybkiego wciskania przycisków odpowiedzialnych za poszczególne akcje.

Niezależnie od szukania okazji do odciążania czy schładzania silników pamiętaj też o kilku dodatkowych kwestiach, które mogą wpływać na żywotność silników - Długie latanie - jak wydłużyć czas lotu w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Niezależnie od szukania okazji do odciążania czy schładzania silników pamiętaj też o kilku dodatkowych kwestiach, które mogą wpływać na "żywotność" silników:

  1. Nie podróżuj non-stop z maksymalną prędkością (maksymalny ciąg po wychyleniu lewej gałki analogowej w górę).
  2. Unoszenie się w miejscu również może nagrzewać silniki, tyle że wolniej. Jeśli w okolicy jest np. jakaś wysoko ulokowana skalna półka, to zastanów się, czy nie warto na niej wylądować.
  3. Silniki mogą także nagrzewać się gdy bohater znajduje się na ziemi i np. gdy wykonuje sprint lub znalazł się w obszarze, w którym panuje wysoka temperatura. Zwracaj na te rzeczy uwagę, bo może się okazać, że w sytuacji krytycznej nie będziesz mógł wznieść się nagle w powietrze na żądanie.