Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czym są Sojusze i jak awansować na ich wyższe poziomy w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Sojusze (Alliances) są jednym z elementów społecznościowych gry Anthem. Na tej stronie poradnika informujemy jakie znaczenie mają Sojusze oraz jak awansować na wyższe poziomy Sojuszu.

1 - Czym są Sojusze i jak awansować na ich wyższe poziomy w Anthem? - Anthem - poradnik do gry
System Sojuszu (Alliance System) to mechanika gry zachęcająca graczy do łączenia się w grupy - Czym są Sojusze i jak awansować na ich wyższe poziomy w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

System Sojuszu (Alliance System) to mechanika gry zachęcająca graczy do łączenia się w grupy. Sojusz każdego gracza dąży do zdobycia w danym tygodniu jak największej liczby punktów doświadczenia. Ma to na celu zagwarantowanie sobie wypłaty w postaci Monet (Coins), które mogą być wydane np. na składniki do craftingu czy na wizualne modyfikacje javelina.

Aktualny status Sojuszu możesz sprawdzić za każdym razem po powrocie do Fortu Tarsis. Stanowisko Sojuszu znajduje się w północnym obszarze w głównej części fortu (czyli tej, którą eksploruje się w trybie fpp).

Każdy gracz ma utworzony oddzielny Sojusz i początkowo jest jedynym jego członkiem - Czym są Sojusze i jak awansować na ich wyższe poziomy w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Każdy gracz ma utworzony oddzielny Sojusz i początkowo jest jedynym jego członkiem. Kolejne osoby mogą dołączać do Twojego sojuszu na dwa sposoby - mogą to być gracze, których masz na liście znajomych, oraz gracze, których towarzyszyli ci w niedawnych ekspedycjach. Nowo przyłączony inny gracz przyczyni się do zwiększenia ilości monet wypłacanych na koniec tygodnia. W przykładzie z naszego obrazka przewidywana wypłata zwiększyła się o 155 monet.

Każdy Sojusz może awansować na wyższe poziomy (Tiers) i potrzebne są do tego punkty doświadczenia - Czym są Sojusze i jak awansować na ich wyższe poziomy w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Każdy Sojusz może awansować na wyższe poziomy (Tiers) i potrzebne są do tego punkty doświadczenia. Gra podlicza zdobyte xp na koniec każdej ekspedycji. Co ciekawe możesz zdobywać punkty doświadczenia i rozwijać Sojusz nawet jeśli nie ma w nim jeszcze innych graczy. Dołączenie innych osób do Sojuszu sprawi jednak, że będziesz otrzymywał więcej xp i Sojusz w rezultacie szybciej awansuje.

Dodatkowe uwagi

  1. Gra przy podliczaniu premii od innych graczy będących w Twoim Sojuszu bierze pod uwagę maksymalnie pięć osób. Wybierani są konkretnie ci spośród graczy z Twojego sojuszu, którzy są najbardziej aktywni w danym tygodniu i którzy wniosą najwięcej od siebie.
  2. Możesz zdobyć więcej xp jeśli masz dodane osoby z listy znajomych oraz jeśli rozgrałeś z nimi wspólnie misje. Mniej xp otrzymasz z kolei za graczy spoza listy przyjaciół oraz za aktywności niedotyczące wykonywania misji (np. wspólne przemierzanie świata w trybie swobodnej gry).
  3. Poziom Sojuszu jest resetowany co tydzień. Wypłacane są równolegle zdobyte Monety za ostatni tydzień.