Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zmienić język w grze w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Twórcy Anthem przygotowali wiele wersji tłumaczeń dla graczy z różnych krajów, w tym także język Polski. Jeśli masz problem ze zmianą języka w grze, tłumaczymy jak to zrobić.

1 - Jak zmienić język w grze w Anthem? - Anthem - poradnik do gry
Opcje zmiany języka - dość nietypowo - znajdziesz w Ustawieniach (Settings) pod sekcją: Dostępność (Accessibility) -> Język + napisy (Language + Subtitles) - Jak zmienić język w grze w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Opcje zmiany języka - dość nietypowo - znajdziesz w Ustawieniach (Settings) pod sekcją: Dostępność (Accessibility) -> Język + napisy (Language + Subtitles). Zmiana języku nastąpi natychmiast po zmianie ustawień i wyjściu z menu.

Jednakże, haczyk polega na tym, że opcje językowe można zmienić jedynie przed zalogowaniem się na serwer (czyli po uruchomieniu gry, gdy przed oczami masz główny ekran z logo Anthem) - Jak zmienić język w grze w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Jednakże, haczyk polega na tym, że opcje językowe można zmienić jedynie przed zalogowaniem się na serwer (czyli po uruchomieniu gry, gdy przed oczami masz główny ekran z logo Anthem).