Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zwiększyć poziom siły javelina w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 7 marca 2019

Każdy javelin, którego używasz, możesz zmodyfikować w Kuźni. Zalecane jest sprawdzanie dostępnych modyfikacji za każdym razem, gdy wracasz z misji i przynosisz ciekawe przedmioty. Możesz również tworzyć własne egzemplarze ulepszeń - więcej informacji na ten temat w rozdziale Crafting. W Anthem poziom javelina może przekroczyć nawet 500 pkt.

Gdy zakładasz do swojego kombinezonu nowe modyfikacje, zauważysz w górnym prawym rogu w Kuźni poziom javelina - Jak zwiększyć poziom siły javelina w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Gdy zakładasz do swojego kombinezonu nowe modyfikacje, zauważysz w górnym prawym rogu w Kuźni poziom javelina. Co około 100 punktów, przyznawanych za średnie parametry wyposażenia kombinezonu, otrzymasz kolejny poziom. Oto dokładne wymagania:

  1. Niepospolity javelin (Uncommon) - 84 punkty
  2. Rzadki javelin (Rare) - 240 punktów
  3. Epicki javelin (Epic) - 395 punktów
  4. Mistrzowski javelin (Masterwork) - 486 punktów

W skrócie: aby szybko zwiększyć poziom javelina, musisz używać najmocniejszych części jakie posiadasz (o najwyższym numerze na ikonie modyfikacji).

Poprzez zwiększenie mocy uzyskujesz większą efektywność bojową, lecz przede wszystkim, poprawia się szansa na lepszy drop, byś nadal mógł ulepszać swój kombinezon - Jak zwiększyć poziom siły javelina w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Co daje zwiększenie mocy?

Poprzez zwiększenie mocy uzyskujesz większą efektywność bojową, lecz przede wszystkim, poprawia się szansa na lepszy drop, byś nadal mógł ulepszać swój kombinezon. Z każdym poziomem (zmianą koloru) jako domyślny drop otrzymujesz ten, o identycznym poziomie jak twój, a ponad 50%, to przedmioty wyższego poziomu (z wyłączenie mistrzowskich, które są rzadsze, ale możliwe w zasadzie tylko, gdy osiągniesz poziom Epicki - fioletowy).

Wraz z poziomem mocy rośnie również poziom trudności oponentów. Należy jednak uważać: sama Moc jest wyznaczana z przedmiotów. Jest więc możliwość przykładowo, użycia epickich broni i dość pospolitego wyposażenia i finalnie posiadanie zbyt mocnego ataku i zbyt słabej obrony. W tym przypadku javelin będzie miał np. zbyt mało zdrowia, lub jego umiejętności będą zadawały nikłe obrażenia przeciwnikom. Zawsze staraj się posiadać zbalansowany ekwipunek - jest to szczególnie istotne, gdy zaczynasz grę od zera nowym javelinem, posiadając tylko niektóre ulepszenia dostępne z poprzedniego javelina.