Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Convergence | Solucja do gry Anthem Anthem poradnik, solucja

Convergence to jedna z misji głównego wątku fabularnego gry Anthem. Zadanie to zamyka linię fabularną Matthiasa, który uległ rozdzieleniu na trzy osoby po załączeniu Kolektora. W trakcie zaliczania misji musisz odwiedzić Nekropolię oraz pokonać aż cztery Tytany. Wszystkie wymagane czynności zestawiliśmy w naszym opisie przejścia.

To kolejna misja, którą dobrze jest rozegrać w kooperacji nawet jeśli preferujesz grę w pojedynkę. W pewnym momencie trzeba będzie pokonać aż trzy tytany i może to być bardzo duże wyzwanie dla pojedynczego javelina.

Spotkaj się na terenie Fortu Tarsis z Mattim i Errylem (dwoma spośród trzech Matthiasów) - Convergence | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Spotkaj się na terenie Fortu Tarsis z Mattim i Errylem (dwoma spośród trzech Matthiasów). Po spotkaniu udaj się do baru, w którym nie zastaniesz Matthiasa. Porozmawiaj dla odmiany z Aruną. Po wysłuchaniu wiadomości przez radio powróć do Kuźni. Po chwili otrzymasz cel misji dotyczący rozpoczęcia nowej ekspedycji.

Rozpocznij śledzenie Matthiasa podążając za kolejnymi znacznikami celów misji. Po dotarciu do celu podróży musisz przystąpić do walk ze Skarami. Pojawiają się w nich silniejsze odmiany Skarów (m.in. Enforcerzy), aczkolwiek nie musisz obawiać się bardzo wymagającej bitwy.

Po zakończeniu walk dotrzyj do rozbitego javelina żeby go zbadać - Convergence | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Po zakończeniu walk dotrzyj do rozbitego javelina żeby go zbadać. Wyrusz następnie w stronę oznaczonej jaskini. Przed wejściem do jaskini rozstawiły się różnorakie żywiołaki, które mogą m.in. porażać bohatera prądem albo go zamrażać. Dobrze jest je atakować z większej odległości. Po zabezpieczeniu okolicy skorzystaj z przejścia prowadzącego do osobnej lokacji - Nekropolii (The Necropolis).

Rozpocznij eksplorację jaskiń, w trakcie której pozbywaj się kolejnych żywiołaków i unikaj zbliżania się do białych kul energii, które mogą atakować z pomocą elektryczności. Możesz je na szczęście łatwo omijać, gdyż kolejne pieczary i tunele są dość rozległe.

Musisz dotrzeć do większej sali, w której załączy się blokada respawnów - Convergence | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Musisz dotrzeć do większej sali, w której załączy się blokada respawnów. Zajmij się atakowaniem kolejnych żywiołaków, które będą nieco silniejsze od tych napotykanych do tej pory. Najlepiej jest latać po pieczarze i atakować je zawsze z większej odległości. Po pozbyciu się żywiołaków pojawi się mniejszy tytan (Lesser Ash Titan). Warto go atakować z dużej wysokości (jeśli klasa javelina na to pozwala), gdyż łatwiej możesz dzięki temu unikać m.in.. fal promieniowania.

Po wygranej bitwie wznów podróż. Musisz dotrzeć do kolejnej dużej sali, w której przebywa Matthias. Zbliż się do niego żeby załączyła się kolejna część misji.

Przed Tobą finałowa bitwa tej misji, w której jednocześnie walczy się z aż trzema tytanami (Lesser Ash Titan) - Convergence | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Przed Tobą finałowa bitwa tej misji, w której jednocześnie walczy się z aż trzema tytanami (Lesser Ash Titan). Dodatkowo tak jak zwykle nie możesz się respawnować na czas staczania walk.

Wygranie bitwy z tytanami może być o wiele trudniejsze jeśli nie zaliczasz tej misji w grupie razem z innymi graczami. Za wszelką cenę powinieneś dążyć do tego żeby tytany atakować po kolei. Domyślnie powinny się "rozejść", a nie stać przez cały czas blisko siebie. Atakuj tylko tego tytana, który stoi najbliżej. Jest duża szansa, że pozostałe tytany ograniczą swoje ataki z racji na dzielącą Cię od nich odległość. Jeśli bawisz się w grupie to nie zapomnij o wskrzeszaniu poległych towarzyszy. Możesz boleśnie odczuć utratę każdego członka drużyny i czas trwania oraz poziom trudności bitwy niepotrzebnie zwiększą się. Warto ponadto wspólnymi siłami atakować jednego upatrzonego tytana, gdyż nawet osłabiony potwór w dalszym ciągu może zadawać tak samo silne obrażenia. Wygranie bitwy z tytanami zakończy ekspedycję. Powróć do laboratorium w Forcie Tarsis żeby spotkać się z trzema Matthiasami.

Jeżeli nie zaliczałeś jeszcze głównych misji Dax to możesz się nimi teraz zająć. Alternatywnie możesz od razu zainteresować się tematem wyprodukowania Tarczy Świtu w ramach nadrzędnego zadania Crafting the Dawn Shield - jego opis znajdziesz na osobnej stronie naszej solucji.