Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Grobowiec generał Tarsis | Solucja do gry Anthem Anthem poradnik, solucja

The Tomb of General Tarsis to jedna z głównych misji gry Anthem. W zadaniu tym odwiedza się tytułowy grobowiec. Jego eksploracja wiąże się z koniecznością rozwiązania kilku prostych zagadek i stoczenia walk z oddziałami Dominionu. Wszystkie kroki przedstawiliśmy w poniższym opisie przejścia.

Misja automatycznie załączy się po tym jak w ramach zadania Tombs of Legionnaires zaliczysz wszystkie próby i odwiedzisz wszystkie 4 Grobowce Legionistów - Grobowiec generał Tarsis | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Misja automatycznie załączy się po tym jak w ramach zadania Tombs of Legionnaires zaliczysz wszystkie próby i odwiedzisz wszystkie 4 Grobowce Legionistów. Po powrocie do Fortu Tarsis spotkaj się z Faye. Możesz już rozpocząć nową ekspedycję.

Dotrzyj do wskazanego przez grę grobowca. Jest to mini-lokacja o nazwie The Haven. Wejście do grobowca ukryte jest za wodospadem (powyższy obrazek).

1 - Grobowiec generał Tarsis | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry
W trakcie eksploracji grobowca musisz zabijać słabe skorpiony - Grobowiec generał Tarsis | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

W trakcie eksploracji grobowca musisz zabijać słabe skorpiony. W okolicy możesz też odnajdywać skrzynie z lootem - warto dokładnie rozglądać się.

Dotrzyj do dużej bramy, którą należy otworzyć. Na szczęście wszystkie zagadki w grobowcu są łatwe. Odszukaj piedestał z dwoma obracającymi się elementami (obrazek 1). Zlokalizuj następnie symbole na ścianie (obrazek 2) i wprowadź te środkowe, które nie są zasłonięte przez rośliny.

W nowej komnacie pozbądź się kolejnej grupy skorpionów - Grobowiec generał Tarsis | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

W nowej komnacie pozbądź się kolejnej grupy skorpionów. Po dotarciu do nowej zamkniętej bramy konieczne okaże się rozwiązanie aż trzech kolejnych zagadek z symbolami na piedestałach.

W pobliżu każdego z piedestałów odnajdziesz jakiś symbol (np. symbol krzyża w przykładzie z obrazka). Ustaw ten symbol po lewej stronie i następnie zacznij obracać prawy symbol aż dotrzesz do prawidłowego i aż zagadka piedestału zostanie automatycznie zaliczona. Zaliczenie wszystkich zagadek załączy filmik z dotarcia do sali z sarkofagiem generał Tarsis.

Musisz rozpocząć od pokonania oddziałów Dominionu, które pojawiły się w poprzedniej sali grobowca - Grobowiec generał Tarsis | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Musisz rozpocząć od pokonania oddziałów Dominionu, które pojawiły się w poprzedniej sali grobowca. Wykorzystuj w razie potrzeby ogromne słupy żeby chować się przed ostrzałem ze strony wrogów. Pozbądź się też szybko walkirii (Dominion Storm Valkyrie).

Po wyeliminowaniu pierwszej grupy powróć do poprzedniej komnaty i rozpocznij tam kolejne walki. W tej części grobowca załączy się blokada respawnów, a więc musisz się bardziej pilnować. Do wyeliminowania nowych elitarnych oddziałów Dominionu dobrze jest użyć umiejętności specjalnej oraz innych silniejszych ataków javelina.

Po wygraniu bitwy dokończ podróż do wyjścia z grobowca - Grobowiec generał Tarsis | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Po wygraniu bitwy dokończ podróż do wyjścia z grobowca. Spotkasz tu kolejne oddziały Dominionu i będą tu też wieżyczki. Nie musisz walczyć z przeciwnikami. Możesz im uciec. W trakcie ucieczki nie zapomnij o unikach żeby nie dać się trafić po namierzeniu przez którąś z wieżyczek - więcej informacji znajdziesz na stronie Co zrobić gdy javelin zostanie namierzony?.

Musisz dotrzeć do oznaczonego Stridera i wylądować na nim, dzięki czemu ekspedycja zakończy się. Załączy się cut-scenka ze spotkania z Faye, Owenem i Halukiem. Automatycznie powrócisz po wszystkim do Fortu Tarsis.