Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak ustalić płeć i wygląd bohatera w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 19 lutego 2019

Anthem nie posiada pełnoprawnego kreatora postaci, aczkolwiek oferuje możliwość wybrania kim chcemy grać. Na tej stronie poradnika informujemy jak wybrać płeć bohatera oraz kiedy można ustalić szczegóły wyglądu freelancera.

Płeć bohatera możesz ustalić tuż po rozpoczęciu pierwszej misji fabularnej gry - Silence the Heart of Rage - Jak ustalić płeć i wygląd bohatera w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Płeć bohatera możesz ustalić tuż po rozpoczęciu pierwszej misji fabularnej gry - Silence the Heart of Rage. Po tym jak obejrzysz film wprowadzający do kampanii fabularnej zostaniesz zapytany w trakcie rozmowy z Faye o to czy chcesz żeby freelancer przemawiał głosem mężczyzny czy kobiety. Nie możesz później zmienić płci bohatera, tak więc zastanów się dobrze nad wyborem.

Wygląd bohatera możesz ustalić po tym jak zaliczysz dwie początkowe misje fabularne, tzn - Jak ustalić płeć i wygląd bohatera w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Wygląd bohatera możesz ustalić po tym jak zaliczysz dwie początkowe misje fabularne, tzn. te, które pełnią rolę samouczków - Silence the Heart of Rage oraz Early Warnings.

Po tym jak przeniesiesz się do Fortu Tarsis załączy się kreator postaci. Musisz wybrać jedną z proponowanych twarzy. Możesz też ustalić psuedonim freelancera, który będzie od tego momentu wyświetlany w grze (i widoczny dla innych graczy).