Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zaliczyć Próbę Artinii w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Próba Artinii (Trial of Artinia) jest jedną z czterech do zaliczenia w grze Anthem na potrzeby eksploracji Grobowców Legionistów (Tombs of the Legionnaires). Na tej stronie poradnika znajduje się opis przejścia wszystkich wyzwań potrzebnych do zaliczenia Próby Artinii.

Na jakich zasadach działa Próba Artinii?

1 - Jak zaliczyć Próbę Artinii w Anthem? - Anthem - poradnik do gry
  1. Musisz zaliczać kolejne misje głównego wątku fabularnego gry aż załączy się główna misja Grobowce Legionistów (Tombs of the Legionnaires). Spotkaj się w ramach tej misji z Faye, która wyjaśni szczegóły warunków uzyskania dostępu do czterech grobowców.
  2. Na potrzeby otwarcia grobowca Artinii (The Tomb of Artinia) musisz zaliczyć wszystkie wyzwania w ramach Próby Artinii. Warto zaznaczyć, że badaniem czterech grobowców możesz zajmować się w dowolnej kolejności.
  3. W dzienniku bohatera pojawiła się nowa kategoria wyzwań. Przechodź kolejno do zakładek Ekspedycje (Expeditions) oraz Swobodna gra (Freeplay). Wybierz z listy wyzwania powiązane z Próbą Artinii (powyższy obrazek).
  4. Wyzwania możesz zaliczać w dowolnym trybie gry - możesz np. przystąpić do Swobodnej gry (Freeplay), rozpocząć jakąś Misję agenta (Agent Mission) czy odwiedzić Twierdzę (Stronghold). Możesz grać w pojedynkę lub w drużynie wraz z innymi graczami.
  5. Po tym jak zaliczysz wszystkie wyzwania z listy możesz wyruszyć do grobowca Artinii celem zbadania go. Jest on od samego początku widoczny na mapie świata. Opis przejścia grobowca znajdziesz w naszej solucji w osobnym rozdziale poradnika.
  6. Za zaliczenie wszystkich wyzwań dodatkowo otrzymasz 2000 złota.

Lista wyzwań Próby Artinii

1) Zalicz 5 wydarzeń - Jak zaliczyć Próbę Artinii w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

1) Zalicz 5 wydarzeń. Musisz rozpocząć tryb swobodnej gry (Freeplay), gdyż tylko w nim dostępne są wydarzenia (World Events). Załączają się one w losowych momentach gry i mogą np. dotyczyć oczyszczenia kryjówki bandytów czy udzielenia pomocy odnalezionym sentinelom. Wydarzenia te możesz zaliczać w pojedynkę lub w grupie (będzie wtedy łatwiej). Poprawne ukończenie każdego wydarzenia doprowadzi do wyświetlenia na ekranie stosownej informacji (przykład na obrazku).

2) Pokonaj 30 przeciwników przy użyciu broni palnej. To bardzo proste wyzwanie. Możesz używać dowolnej broni. Najlepiej atakować najsłabszych przeciwników, dzięki czemu nie będziesz miał kłopotów z uzyskaniem wymaganej liczby zabójstw.

3) Pokonaj 15 przeciwników trafiając w ich słabe punkty - Jak zaliczyć Próbę Artinii w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

3) Pokonaj 15 przeciwników trafiając w ich słabe punkty. Wyzwanie to jest mniej kłopotliwe niż mogłoby się wydawać. Najlepiej celować w głowy lub inne nieodsłonięte części ciała wrogów. W przypadku silniejszych wrogów możesz też otrzymać podpowiedź przez radio gdzie znajdują się słabe punkty na ciele potwora.

4) Pokonaj 9 elitarnych przeciwników - Jak zaliczyć Próbę Artinii w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

4) Pokonaj 9 elitarnych przeciwników. Elitarnych wrogów możesz rozpoznać po wyrazie Elite w ich nazwie oraz po czaszce wyświetlanej nad głową - przykład takiego przeciwnika prezentuje powyższy obrazek. Elitarne postacie możesz napotykać w każdym z trybów gry, np. podczas rozgrywania misji czy w swobodnej grze (Freeplay). Używaj posiadanych umiejętności (w razie potrzeby także umiejętności Ultimate) żeby łatwiej ich zabijać.