Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy wybory podczas rozmów z NPC-ami mają jakieś konsekwencje w Anthem? Anthem poradnik, solucja

W trakcie prowadzenia rozgrywki w Anthem możesz spotykać się w Forcie Tarsis z postaciami niezależnymi. Na tej stronie poradnika informujemy czy spotkania z NPC-ami mają jakiekolwiek znaczenie.

Dla przypomnienia miejsca odbywania opcjonalnych rozmów z NPC-ami oznaczane są ikonami chmurek dialogowych na mapie fortu (przykład na obrazku) - Czy wybory podczas rozmów z NPC-ami mają jakieś konsekwencje w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Dla przypomnienia miejsca odbywania opcjonalnych rozmów z NPC-ami oznaczane są ikonami chmurek dialogowych na mapie fortu (przykład na obrazku).

Okazja do odbycia nowej rozmowy może pojawić się po dostatecznym awansowaniu w grze czy być wynikiem wcześniejszych rozmów (np. rozmówca planuje się czymś zająć i przy kolejnej wizycie w forcie możesz dowiedzieć się o rezultatach podjętych działań).

Podczas rozmów z NPC-ami pojawiają się co pewien czas wybory pozwalające wypowiedzieć jedną z dwóch kwestii dialogowych - Czy wybory podczas rozmów z NPC-ami mają jakieś konsekwencje w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Podczas rozmów z NPC-ami pojawiają się co pewien czas wybory pozwalające wypowiedzieć jedną z dwóch kwestii dialogowych. Wybory nie mają żadnego istotnego znaczenia. Niezależnie jak się zachowasz nie otrzymasz żadnych unikalnych nagród, nie zostaniesz za nic ukarany, nie przyczynisz się do niczyjej śmierci ani nie zablokujesz sobie dostępu do jakiejś misji. Rozmowy z NPC-ami możesz całkowicie pomijać jeśli nie masz ochoty się z nimi zaprzyjaźniać czy pogłębiać swojej wiedzy na temat świata gry.

Jedyną formą nagrody za odbywanie rozmów z postaciami niezależnymi jest zdobywanie dodatnich punktów reputacji - Czy wybory podczas rozmów z NPC-ami mają jakieś konsekwencje w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Jedyną formą nagrody za odbywanie rozmów z postaciami niezależnymi jest zdobywanie dodatnich punktów reputacji. Dotyczy to jedynie niektórych spotkań. Po zakończonej rozmowie gra może wyświetlić informację o otrzymaniu punktów reputacji (lojalności) dla jednej lub kilku frakcji (przykład na dołączonym obrazku).

Inaczej musisz traktować ikony symbolizujące górną część ciała - to miejsca rozpoczynania pobocznych misji - Czy wybory podczas rozmów z NPC-ami mają jakieś konsekwencje w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Inaczej musisz traktować ikony symbolizujące górną część ciała - to miejsca rozpoczynania pobocznych misji. Spotkanie się z oznaczonym w ten sposób NPC-em pozwoli ci porozmawiać na temat szczegółów zlecenia i podjąć się wykonania go. To samo tyczy się osób powiązanych z misjami fabularnymi - musisz się z nimi spotkać żeby awansować dalej w głównej fabule.