Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak naprawić ucinający się dźwięk w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Gra w wersji Pre-Order cechuje się licznymi błędami, nie wszystkie są na razie naprawialne - Jak naprawić ucinający się dźwięk w Anthem? - Anthem - poradnik do gry
Gra w wersji Pre-Order cechuje się licznymi błędami, nie wszystkie są na razie "naprawialne"

Popularną przypadłością w Anthem na wersji PC we wczesnej wersji gry jest problem znikającego nagle dźwięku. Zapewne zauważysz, że dźwięki w tle w innych programów nadal działają. Problem nie został oficjalnie wyjaśniony przez developera i na obecną chwilę nie jest znana ani przyczyna ani skuteczna metoda naprawy. Jedyną opcją przywrócenia dźwięku na ten moment jest zresetowanie gry (całkowite jej wyłączenie, nie tylko wyjście do menu). Należy jednak pamiętać, że jeśli jesteś w trakcie rozgrywki, agresywne wyjście z gry (np. ALT+F4) spowoduje, że obecne postępy, zdobyte doświadczenie ani zebrane przedmioty nie zostaną zapisane. Aby wyjść z Ekspedycji w dowolnym momencie i zsynchronizować dane gry, otwórz mapę i wybierz przycisk na dole "Zakończ ekspedycję".

  • Problem pojawia się tak przy grze na głośnikach jak i słuchawkach, niezależnie od wybranego trybu audio.
  • Problem może wystąpić tak przy rozpoczynaniu nowej misji jak i w trakcie jej trwania.
  • Modyfikacja opcji dźwiękowych, głośności ani rezygnacja z opcji czatu głosowego (VOIP) również nie naprawiają problemu.