Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ucisz serce furii | Solucja do gry Anthem Anthem poradnik, solucja

Silence the Heart of Rage to tytuł jednej z dwóch wprowadzających do kampanii misji gry Anthem. W trakcie rozgrywania jej niektóre ważne funkcje (np. latanie javelinem) będą nadal zablokowane. Dodatkowo odgórnie narzucona jest konieczność zaliczenia zadania klasą Łowcy. Poniżej jest opis przejścia tej misji.

Musisz ukończyć obie misje wprowadzające zanim będziesz mógł utworzyć nową postać i wybrać pierwszego javelina, aczkolwiek na samym początku musisz wybrać czy główny bohater ma przemawiać głosem mężczyzny czy kobiety - Ucisz serce furii | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Musisz ukończyć obie misje wprowadzające zanim będziesz mógł utworzyć nową postać i wybrać pierwszego javelina, aczkolwiek na samym początku musisz wybrać czy główny bohater ma przemawiać głosem mężczyzny czy kobiety. To moment wyboru płci bohatera i nie można już później zmienić tej decyzji. Płeć postaci nie ma żadnego znaczenia w Anthem. Nie zmieni ona nastawienia postaci niezależnych i ponadto w grze nie można z nikim romansować.

Wyrusz w stronę reszty drużyny i podnieś po drodze zestaw naprawczy (Repair Pack) - Ucisz serce furii | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Wyrusz w stronę reszty drużyny i podnieś po drodze zestaw naprawczy (Repair Pack). Javelin bohatera nie może jeszcze latać, ale możesz docierać na wyższe skalne półki i przeskakiwać nad przepaściami dzięki podwójnym skokom, którymi dysponuje Łowca.

Po napotkaniu grupy skorpionów możesz przetestować działanie umiejętności Ultimate Łowcy. Namierz jak najwięcej potworów i rozpocznij zmasowany ostrzał rakietowy. Z potworami, które przetrwały atak, możesz rozprawić się w tradycyjny sposób (broń palna, walka wręcz).

Dotrzyj do obszaru z pokonanymi javelinami towarzyszy - Ucisz serce furii | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Dotrzyj do obszaru z pokonanymi javelinami towarzyszy. Ta część samouczka dotyczy leczenia poległych sojuszników - podejdź do każdego z nich (do uratowania są tu trzy postacie) i przytrzymaj klawisz leczenia. W przyszłości będziesz mógł w taki sam sposób "wskrzeszać" javeliny kontrolowane przez żywych graczy oraz przez sztuczną inteligencję.

Po wyleczeniu towarzyszy wznów podróż. Precyzyjnie przeskakuj na oddalone półki żeby nie spaść w przepaść. Po dotarciu do celu misji załączy się cut-scenka.