Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wczesne ostrzeżenia | Solucja do gry Anthem Anthem poradnik, solucja

Early Warnings to tytuł jednej z dwóch wprowadzających do kampanii misji gry Anthem. W misji tej opcja latania jest już odblokowana, aczkolwiek rozgrywka nadal ma bardzo liniowy przebieg i musisz w dalszym ciągu sterować odgórnie przydzielonym javelinem-Łowcą. Poniżej jest opis przejścia tej misji.

W drugiej misji samouczka możesz już latać javelinem, przy czym pamiętaj o obserwowaniu paska temperatury silników - Wczesne ostrzeżenia | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

W drugiej misji samouczka możesz już latać javelinem, przy czym pamiętaj o obserwowaniu paska temperatury silników. Strona Jak wydłużyć czas lotu? w naszym poradniku zawiera liczne podpowiedzi na temat pozostawania w powietrzu na dłużej.

Rozpocznij lot w stronę przekaźnika (Relay) i po dotarciu na miejsce aktywuj go. Wyrusz następnie w stronę pierwszego sensora - musisz w tym celu wlecieć do ogromnej jaskini.

Po załączeniu sensora musisz bronić się pozostając blisko urządzenia - Wczesne ostrzeżenia | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Po załączeniu sensora musisz bronić się pozostając blisko urządzenia. Staraj się nie wychodzić poza zielony obszar, chyba że ataki potworów doprowadzają Cię na skraj śmierci i będziesz potrzebował chwili wytchnienia. Nie musisz dotykać stopami ziemi - możesz też unosić się na niewielkiej wysokości. Musisz dotrzeć do kolejnych dwóch sensorów. Po załączeniu każdego z nich ponownie należy bronić się nie wychodząc z zielonego obszaru. Przy trzecim sensorze mogą pojawić się wywerny - używaj uników i staraj się je zestrzeliwać.

Musisz teraz wyruszyć do ruin. Wpadnij go wody javelinem żeby zanurkować i przepłyń przez podwodny korytarz (powyższy obrazek).

1 - Wczesne ostrzeżenia | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry
W nowej lokacji po raz pierwszy trzeba odnajdywać echa - Wczesne ostrzeżenia | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

W nowej lokacji po raz pierwszy trzeba odnajdywać echa. Są to małe błyszczące obiekty (przykład na obrazku 1). Docieraj z zebranymi echami (zaczną one podążać za bohaterem po tym jak się do nich dostatecznie zbliżysz) do centralnego urządzenia (obrazek 2).

Po dostarczeniu pięciu ech wleć do dużego tunelu - Wczesne ostrzeżenia | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Po dostarczeniu pięciu ech wleć do dużego tunelu. Musisz dotrzeć do komnaty z przepływającymi falami energii. Rozpocznij lot w linii prostej, ale przemieszczaj się w trakcie lotu w lewo i w prawo żeby unikać zderzania się z falami energii. Pojedyncze zderzenie się z falą nie oznacza jeszcze kłopotów, ale nie możesz przelecieć na drugi koniec całkowicie je ignorując. To dobry moment do potrenowania sterowania javelinem w locie. Po dotarciu na drugi koniec sali zeskocz na dół.

Po znalezieniu się w nowej dużej sali musisz rozpocząć od zlokalizowania 6 nowych ech i dostarczenia ich do centralnego urządzenia - Wczesne ostrzeżenia | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Po znalezieniu się w nowej dużej sali musisz rozpocząć od zlokalizowania 6 nowych ech i dostarczenia ich do centralnego urządzenia. Jedno z ech jest pod wodą (obrazek), a więc należy wpaść do wody żeby zanurkować.

Na sam koniec do rozegrania jest większa bitwa połączona z nowymi celami misji - Wczesne ostrzeżenia | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Na sam koniec do rozegrania jest większa bitwa połączona z nowymi celami misji. Atakuj żywiołaki lodu (Frost Elemental) na odległość, bo w przeciwnym razie javelin zostanie zamrożony. Szybko wciskaj w takiej sytuacji wskazany klawisz żeby się wyzwolić i móc kontynuować walki.

Zmuszony zostaniesz po chwili do odnalezienia trzech fragmentów - Wczesne ostrzeżenia | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Zmuszony zostaniesz po chwili do odnalezienia trzech fragmentów. Musisz je podnosić pojedynczo i nie możesz latać podczas przenoszenia ich. Na szczęście w dalszym ciągu możesz polegać na skokach. Z każdym fragmentem docieraj do niewielkiej pionowej konstrukcji. W trakcie przenoszenia artefaktów atakuj tylko te potwory, które wyraźnie będą ci przeszkadzały w otrzymanym zadaniu. Nowe kreatury będą bowiem pojawiały się w nieskończoność.

Po zainstalowaniu wszystkich trzech fragmentów załączy się filmik przerywnikowy i misja dobiegnie końca. Po raz pierwszy wyświetli się podsumowanie ekspedycji. Bohater powinien awansować na 2 poziom doświadczenia i w kolejnym zadaniu będziesz już mógł wybrać swojego pierwszego javelina (na stałe).