Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Witaj w forcie Tarsis | Solucja do gry Anthem Anthem poradnik, solucja

Welcome to Fort Tarsis to jedna z początkowych głównych misji gry Anthem. W zadaniu tym po raz pierwszy znajdziesz się w tytułowym forcie, który jest bezpieczną lokacją. Możesz odwiedzić mieszkańców fortu oraz wybrać i zmodyfikować swojego pierwszego javelina. Pełny opis przejścia misji znajdziesz poniżej.

Misję rozpoczyna kreator postaci - musisz wybrać wygląd bohatera i nadać mu pseudonim (będzie on widoczny dla innych graczy) - Witaj w forcie Tarsis | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Misję rozpoczyna kreator postaci - musisz wybrać wygląd bohatera i nadać mu pseudonim (będzie on widoczny dla innych graczy).

Nie możesz już zmienić płci bohatera, bo wybierało się ją na samym początku gry w misji Silence the Heart of Rage. Jeśli mimo wszystko chcesz wybrać inną płeć to zajrzyj na stronę Czy można rozpocząć grę od nowa? w naszym poradniku.

Wyrusz do miejsca spotkania z Owenem (od tego momentu możesz też odbywać opcjonalne rozmowy z NPC-ami - ikony chmurek dialogowych na mapie fortu) - Witaj w forcie Tarsis | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Wyrusz do miejsca spotkania z Owenem (od tego momentu możesz też odbywać opcjonalne rozmowy z NPC-ami - ikony chmurek dialogowych na mapie fortu).

Po zakończonej rozmowie powróć do miejsca gdzie rozpoczynałeś eksplorację fortu. Spotkaj się tam z Tassyn. Możesz po raz pierwszy wejść w interakcję z terminalem Kuźni (powyższy obrazek).

Musisz wybrać pierwszą klasę javelina spośród czterech dostępnych - ich opisy znajdują się w rozdziale Klasy javelinów w naszym poradniku - Witaj w forcie Tarsis | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Musisz wybrać pierwszą klasę javelina spośród czterech dostępnych - ich opisy znajdują się w rozdziale Klasy javelinów w naszym poradniku. Nowy javelin zostanie przypisany do bohatera na stałe. Kolejną klasę będziesz mógł odblokować dopiero po awansie na 8 poziom doświadczenia, tak więc warto przemyśleć dobrze decyzję o jej wyborze. Możesz też od razu zainstalować pierwsze elementy wyposażenia javelina i zmienić jego wygląd.

Po zamknięciu okna Kuźni automatycznie awansujesz do kolejnego głównego zadania Lost Arcanist.