Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy w Anthem można grać w pojedynkę? Anthem poradnik, solucja

Anthem to gra bardzo wyraźnie nastawiona na eksplorację świata oraz zaliczanie misji w kooperacji z innymi graczami, aczkolwiek rozgrywka solo jest również możliwa w ograniczonym zakresie. Na tej stronie poradnika informujemy na jakich zasadach można bawić się w pojedynkę, a kiedy wymagane jest uczestnictwo innych graczy.

Strona w przygotowaniu. Pełną listę aktywności dla jednego gracza dodamy w najbliższym czasie.

W celu przystąpienia do zabawy w pojedynkę musisz podczas przygotowań do ekspedycji przejść do zakładki drużyny (Squad) i wybrać prywatną sesję (Private Expedition) - Czy w Anthem można grać w pojedynkę? - Anthem - poradnik do gry

W celu przystąpienia do zabawy w pojedynkę musisz podczas przygotowań do ekspedycji przejść do zakładki drużyny (Squad) i wybrać prywatną sesję (Private Expedition).

Rozgrywka solo jest możliwa w - Czy w Anthem można grać w pojedynkę? - Anthem - poradnik do gry

Rozgrywka solo jest możliwa w:

  1. Misjach fabularnych - Musisz liczyć się jednak z tym, że rozgrywając je w pojedynkę możesz mieć problemy z rozprawianiem się z bossami czy licznymi grupami przeciwników. Ominie Cię też okazja do zdobycia lepszego lootu czy dodatkowych punktów doświadczenia z tytułu współpracowania z drużyną.
  2. Misjach agenta - Jest to inna nazwa dla misji pobocznych. Ich znaczniki pojawiają się na mapie Fortu Tarsis w miarę przechodzenia gry.
  3. Kontraktach - W pojedynkę możesz zaliczać zarówno zwykłe kontrakty, jak i te legendarne.
Rozgrywka solo jest zablokowana w następujących trybach - Czy w Anthem można grać w pojedynkę? - Anthem - poradnik do gry

Rozgrywka solo jest zablokowana w następujących trybach:

  1. Twierdze (Strongholds) - Tryb ten kładzie duży nacisk na ścisłę współpracę między graczami, gdyż cechuje się większym poziomem wyzwania od standardowych misji.
  2. Swobodna eksploracja (Freeplay) - Inni gracze pojawią się na tej samej mapie. Nie musisz do nich docierać ani im pomagać, aczkolwiek oczywiście wspólne zaliczanie np. losowych wydarzeń (World Events) stanie się znacznie prostsze.

Nawet jeśli wcześniej ustawisz prywatną ekspedycję, to zmuszony zostaniesz do przejścia do publicznej sesji. O ile nie zaprosisz do zabawy przyjaciół, ani nie dołączysz do sesji kogoś z listy znajomych, gra dokona matchmakingu i połączy Cię z losowo wybranymi graczami.