Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Stara przyjaźń nie rdzewieje | Solucja do gry Anthem Anthem poradnik, solucja

Finding Old Friend to zadanie głównego wątku fabularnego gry Anthem, w którym odwiedza się kryjówkę przemytników z zamiarem spotkania z ich przywódczynią Księżniczką Zhim. Na miejscu sprawy naturalnie skomplikują się. Poniżej zamieściliśmy kompletny opis przejścia tej misji.

Spotkaj się z Owenem i z Tassyn w barze Fortu Tarsis - Stara przyjaźń nie rdzewieje | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Spotkaj się z Owenem i z Tassyn w barze Fortu Tarsis. Po wysłuchaniu założeń misji rozpocznij ekspedycję.

Wyrusz w stronę obozowiska bandytów. Po dotarciu do niego musisz przystąpić do walk ze Skarami. W obozie do wyeliminowania jest między innymi dwóch Enforcerów i w pokonaniu ich może ci pomóc specjalna umiejętność Ultimate. Po zakończonych walkach zlokalizuj na terenie obozu składowisko broni (doprowadzi Cię do niego radar) i zbadaj je.

Możesz już rozpocząć przelot do drugiego obozu Skarów - Stara przyjaźń nie rdzewieje | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Możesz już rozpocząć przelot do drugiego obozu Skarów. Tak samo jak wcześniej po dotarciu na miejsce przystąp do walk. W tym przypadku skup się w pierwszej kolejności na wieżyczkach maszynowych. Postaraj się je zniszczyć zanim zajmiesz się eliminowaniem bandytów.

Po walkach musisz znaleźć relikty. Może ci to sprawić trochę kłopotów, gdyż kryjówka bandytów ma pionową strukturę. Jeśli pomimo wskazań radaru nic nie odnalazłeś to przemieść się w górę lub w dół.

Musisz wyruszyć do kolejnej lokacji i po raz pierwszy w tej misji załączy się tam blokada respawnów - Stara przyjaźń nie rdzewieje | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Musisz wyruszyć do kolejnej lokacji i po raz pierwszy w tej misji załączy się tam blokada respawnów. Do pokonania jest Ursix.

Jeśli nie miałeś jeszcze do czynienia z tymi gorylopodobnymi potworami (pojawiają się one też np. w Swobodnej grze) to pamiętaj przede wszystkim o tym żeby atakować Ursixa z dużej odległości. Unikaj też rzucanych przez niego kamieni. Zderzanie się z nimi uszkadza tarczę oraz przegrzewa silniki javelina. Jeżeli dotkniesz ziemi to nie pozwól Ursixowi się zbliżyć. Potwór może wtedy wykonać skok i uderzyć w ziemię z dużą siłą. W osłabieniu Ursixa mogą ci oczywiście pomagać umiejętności javelina, a w szczególności umiejętność specjalna Ultimate. Po wygranej bitwie dotrzyj do zwłok Ursixa żeby pozyskać jego mięso (przedmiot questowy).

Możesz już rozpocząć przelot do kryjówki Zhim - Stara przyjaźń nie rdzewieje | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Możesz już rozpocząć przelot do kryjówki Zhim. Zlokalizuj niewielkie wejście (powyższy obrazek) i porozmawiaj z ochroniarzem żeby zostać wpuszczonym do środka. Załączy się tam dłuższy film przerywnikowy ze spotkania z księżniczką Zhim, Owenem, Faye i Halukiem.

Spotkanie z księżniczką zakończy się przedwcześnie wraz z pojawieniem się sił Dominionu - Stara przyjaźń nie rdzewieje | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Spotkanie z księżniczką zakończy się przedwcześnie wraz z pojawieniem się sił Dominionu. Od razu po opuszczeniu kryjówki musisz przystąpić do walk z nimi. Skup się w pierwszej kolejności na elitarnych przeciwnikach Dominion Storm Brute - musisz pozbawić ich najpierw niebieskich pasków energii (tarcze) i dopiero wtedy przystąpić do osłabiania żółtego (silniejszego) paska pancerza.

Po wygranej bitwie zalicz przelot do Stridera i weź udział w kolejnych walkach. Nie próbuj od razu wskrzeszać Owena, bo nie jest to możliwe jeszcze w trakcie rozgrywania bitwy. Ponownie uważaj na elitarnych członków Dominionu i w razie potrzeby wykorzystuj okoliczne słupy i skały żeby zregenerować pancerz czy w spokoju odczekać na odnowienie się umiejętności. Javelin Owena napraw dopiero po zakończonej bitwie. Zakończy to ekspedycję. Po powrocie do Fortu Tarsis spotkaj się z Tassyn żeby dowiedzieć o Grobowcu Generała Tarsis.