Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Inverse Functions | Solucja do gry Anthem Anthem poradnik, solucja

Inverse Functions to tytuł misji zaliczanej w ramach głównej fabuły gry Anthem. To jedno z zadań powiązanych z Matthiasem oraz Kolektorem, który "podzielił" Matthiasa na trzy osoby. To nieco krótsza misja, choć zakłada stoczenie pojedynku z silnym mechem. Poniżej znajdziesz jej opis przejścia.

Po zakończonej rozmowie z podzielonym Matthiasem rozpocznij ekspedycję - Inverse Functions | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Po zakończonej rozmowie z "podzielonym" Matthiasem rozpocznij ekspedycję. Musisz powrócić raz jeszcze do Studni (The Well), którą miałeś już okazję zbadać w poprzedniej głównej misji. W głównej sali, w której wcześniej rozwiązywałeś zagadkę z symbolami, tym razem do pokonania jest liczna grupa skorpionów. Bitwa z nimi nie jest bardzo trudna. Najłatwiej jest atakować je z dużej wysokości.

Po wygranej bitwie musisz zebrać trzy próbki ze szczątków pokonanych walkirii. Do pozostałości po nich zaprowadzi Cię radar. Możesz już opuścić Studnię i powrócić na główną mapę.

Wyrusz teraz do obozowiska Arkanistów - Inverse Functions | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Wyrusz teraz do obozowiska Arkanistów. Po dotarciu na miejsce okaże się, że są oni atakowani przez Skarów. Przystąp do walk. W trakcie rozgrywania bitwy możesz pomagać powalonym Gwardzistom i wskrzeszać ich. Jest to szczególnie wskazane jeśli grasz w pojedynkę. Dysponowanie większą liczbą sojuszników może ci wtedy pomóc.

Po wygranej bitwie wysłuchaj dialogu i wykonaj przelot do kryjówki Skarów. Zaatakuj przebywających w tej lokacji nowych przeciwników. Po pokonaniu ich wszystkich odszukaj celę, w której więziona jest Aruna Kaule (obrazek). Otwórz celę i porozmawiaj z uratowaną osobą.

Musisz udać się teraz do miejsca, w którym przebywa Luminary - to ogromny mech pełniący rolę bossa tej misji - Inverse Functions | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Musisz udać się teraz do miejsca, w którym przebywa Luminary - to ogromny mech pełniący rolę bossa tej misji. W trakcie walk staraj się przede wszystkim dużo przemieszczać, gdyż wroga maszyna jest w stanie prowadzić skuteczny ostrzał na dystans i będzie także podejmowała próby namierzenia Twojego javelina. Do osłabiania Escari dobrze jest użyć (co najmniej raz) specjalnej umiejętności Ultimate. Towarzyszących mechowi "zwykłych" bandytów nie musisz atakować, chyba że bezpośrednio ci zagrożą. Zabijanie ich może być źródłem dodatkowej amunicji. Jeśli znajdziesz się w sytuacji zagrożenia życia to wycofaj się i schowaj np. za skałami.

Pokonanie mecha Luminary zakończy tę ekspedycję. Po znalezieniu się z powrotem w Forcie Tarsis spotkaj się w południowej części fortu z uratowaną Aruną.