Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Inkursja | Solucja do gry Anthem Anthem poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 8 marca 2019

Incursion to tytuł jednej z misji głównej fabuły gry Anthem. Zadanie to zakłada odwiedzenie obozu Regulatorów z zamiarem spotkania się z jednym z agentów pracujących dla Tassyn. Na miejscu sprawy skomplikują się. Pełny opis przejścia tej misji znajdziesz poniżej.

Zacznij od spotkania się z Tassyn obok Kuźni - Inkursja | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Zacznij od spotkania się z Tassyn obok Kuźni. Możesz już dotrzeć do stanowiska rozpoczęcia ekspedycji.

Rozpocznij lot w stronę obozu Regulatorów. Po dotarciu na miejsce musisz rozprawić się z latającymi nad obozem wywernami. Najłatwiej jest skorzystać z broni palnej, chyba że dysponujesz dobrymi umiejętnościami do atakowania latających celów. Po zabezpieczeniu okolicy musisz zbadać obóz i zlokalizować interaktywną skrzynię (obrazek). Otwórz ją. Pozostań na chwilę w tym miejscu żeby odsłuchać nagrania i dowiedzieć się o ataku Dominion.

Główny bohater wpadnie w zasadzkę - musisz zacząć atakować Skarów, którzy pojawili się w obozie - Inkursja | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Główny bohater wpadnie w zasadzkę - musisz zacząć atakować Skarów, którzy pojawili się w obozie. Jeśli odniesiesz obrażenia to oddal się szybko od obozu lub schowaj się na chwilę za jednym z budynków. Oprócz zwykłych wrogów do wyeliminowania jest też nowy Enforcer. Użyj na nim silniejszych umiejętności oraz broni i staraj się z nim walczyć na dystans.

Po wygranej bitwie rozpocznij lot do kryjówki Regulatorów - Inkursja | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Po wygranej bitwie rozpocznij lot do kryjówki Regulatorów. Jest nią jaskinia The Shrine będąca oddzielną małą lokacją.

Dotrzyj do wejścia do pieczary, w której zablokowana jest opcja latania. Uważaj tu na miny - wpadnięcie na minę może błyskawicznie pozbawić bohatera paska tarczy i nawet doprowadzić go na skraj śmierci. Miny najlepiej jest omijać lub niszczyć z bezpiecznej odległości. Dotrzyj docelowo do drzwi za wodospadem. Otwarcie ich załączy cut-scenkę pokazującą agenta pojmanego przez przywódcę Dominionu.

Po wyświetleniu filmu uaktywni się blokada respawnów i załączy się bitwa - Inkursja | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Po wyświetleniu filmu uaktywni się blokada respawnów i załączy się bitwa. W trakcie walk uważaj na nowych wrogów masowo pojawiających sie przy szczelinach - nie walcz z nimi na otwartej przestrzeni i nie daj się im otoczyć.

Po wygranej bitwie podejdź do martwego agenta i zbadaj jego ciało.

Wyrusz w stronę wyjścia z kryjówki Regulatorów - Inkursja | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Wyrusz w stronę wyjścia z kryjówki Regulatorów. W głównej pieczarze załączą się blokady lotu oraz respawnów. Będziesz musiał stoczyć główną bitwę z siłami Dominionu. Prowadź walki w zielonej strefie (obrazek). Po zapełnieniu paska postępów będziesz mógł zacząć latać po jaskini i ułatwi ci to dalsze walki.

Musisz teraz rozprawić się z pozostałymi przeciwnikami. Będzie wśród nich m.in. porucznik Dominionu (Dominion Lieutenant). Musisz najpierw pozbawić go tarczy i dopiero wtedy zacząć wyczerpywać jego pasek zdrowia. Postaraj się zabić porucznika zanim odnowi się jego tarcza, bo w przeciwnym razie pojedynek wydłuży się.

Po wygranej btiwie opuść kryjówkę (interaktywny panel obok drzwi) i zacznij podążać za sygnałem Monitora - Inkursja | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Po wygranej btiwie opuść kryjówkę (interaktywny panel obok drzwi) i zacznij podążać za sygnałem Monitora.

Kolejny bramki kontrolne doprowadzą Cię do nowej lokacji z blokadą respawnów. W bitwie tej po raz pierwszy pojawiają się wieżyczki obronne. W trakcie lotu musisz stosować uniki żeby nie dać się im trafić ani namierzyć (więcej podpowiedzi na stronie Co zrobić gdy javelin zostanie namierzony?). Wieżyczki możesz zamrażać jeśli posiadasz stosowne umiejętności. Korzystaj też z innych silnych ataków żeby niszczyć je w pierwszej kolejności. Pokonaj zwykłych żołnierzy Dominionu oraz kolejnego porucznika. Po zakończonych walkach pojawią się zniekształcenia obrazu (spokojnie - to zaplanowana akcja) i ekspedycja zakończy się. Po powrocie do Fortu Tarsis spotkaj się z Tassyn (północna część fortu) żeby zdać jej raport.