Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tajemnicze początki | Solucja do gry Anthem Anthem poradnik, solucja

Mysterious Beginnings to tytuł jednego z głównych zadań gry Anthem. To pierwsza spośród trzech misji powiązanych z postacią Dax oraz Szmaragdową Otchłanią. Zakłada ona pokonanie aż czterech bardzo silnych potworów Ursix, przy czym na szczęście nie walczy się z nimi wszystkimi jednocześnie. Więcej szczegółów znajdziesz w naszym opisie przejścia.

Z Dax musisz po raz pierwszy spotkać się w barze Fortu Tarsis w ramach głównego questu Crafting the Dawn Shield - Tajemnicze początki | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Z Dax musisz po raz pierwszy spotkać się w barze Fortu Tarsis w ramach głównego questu Crafting the Dawn Shield. Po zakończonej rozmowie rozpocznij ekspedycję.

Dotrzyj do wskazanego przez Dax obozowiska. Pomóż sobie radarem żeby odnaleźć generator i przywrócić dzięki niemu dostawy prądu. Możesz już przeszukać obozowisko. Zlokalizuj grupę skrzyń i przytrzymaj klawisz interakcji żeby sprawdzić archiwum. Musisz bronić się w tym miejscu. Na szczęście bohatera będą atakowały słabsze potwory. Nie wychodź z zielonego okręgu dopóki Faye nie zakończyli analizowania zawartości archiwum.

Zacznij podążać za sygnałem - Tajemnicze początki | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Zacznij podążać za sygnałem. Zaprowadzi Cię on wejścia do nowego lochu, którym jest kopalnia The Sovereign Mine.

Rozpocznij eksplorację kopalni aż dotrzesz do większej lokacji, w której załączy się blokada respawnów. W jaskini bandyci (Outlaws) walczą z potworem Ursix. Dobrze jest wykorzystać to, że nie będą początkowo zainteresowani atakowaniem javelina i dołączyć do walk mających na celu wyeliminowanie bardzo silnego goryla. Jeśli Ursix zacznie Cię atakować to lataj dużo po pieczarze i pamiętaj o wykonywaniu uników za każdym razem gdy rzuci kamieniami.

Wyrusz do kolejnej części jaskini, w której do pokonania są dwa kolejne potwory Ursix - Tajemnicze początki | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Wyrusz do kolejnej części jaskini, w której do pokonania są dwa kolejne potwory Ursix. Tak jak wcześniej nie podejmuj zbyt ryzykownych akcji i nie zbliżaj się do potworów jeśli nie masz zamiaru wyprowadzić ataków w zwarciu (załączyła się nowa blokada respawnów).

Gorylopodobne kreatury z racji na ich ogromną wytrzymałość radzimy atakować po kolei, choć jeśli posiadasz dobre ataki obszarowe (a szczególnie umiejętność Ultimate) to możesz zaczekać aż znajdą się blisko siebie i dopiero wtedy odpalić atak.

To jeszcze nie wszystko, gdyż po pokonaniu pary goryli w tej samej jaskini pojawi się jeszcze silniejszy pradawny Ursix (Ancient Ursix) - Tajemnicze początki | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

To jeszcze nie wszystko, gdyż po pokonaniu pary goryli w tej samej jaskini pojawi się jeszcze silniejszy pradawny Ursix (Ancient Ursix). Taktyka walki pozostaje bez zmian, przy czym musisz być jeszcze ostrożniejszy, bo można łatwiej zginąć jeśli Ursix znajdzie okazję do pomyślnego ataku.

Po wygranej walce zbadaj zwłoki Ursixa żeby pozyskać artefakt (Link). Ekspedycja wkrótce zakończy się. Po tym jak powrócisz do Fortu będziesz mógł od razu zająć się kolejną misją Dax - Dear Diary.