Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zakończenie gry i Endgame w Anthem Anthem poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 7 marca 2019

Postępy w Anthem można podzielić na 4 kategorie: główna fabuła, zadania poboczne (kontrakty), wbijanie najwyższego (30-ego) poziomu, oraz realizację Wyzwań (w tym zbieranie sekretów). Najtrudniejsze do zrealizowania są zdecydowanie Wyzwania, których jest bardzo wiele, a zaliczenie wszystkich wymaga tak ogromnej determinacji, dziesiątek godzin spędzonych w grze oraz pełnej wszechstronności - musisz rozgrywać grę w różnych trybach, grając różnymi broniami i stosując różne style walki, każdym z dostępnych javelinów.

Zakończenie fabuły głównej / 30 poziom pilota

Po ukończeniu fabuły ujrzysz wszystkie nagrody; gra w tym miejscu wcale się nie kończy, a dopiero zaczyna - Zakończenie gry i Endgame w Anthem - Anthem - poradnik do gry
Po ukończeniu fabuły ujrzysz wszystkie nagrody; gra w tym miejscu wcale się nie kończy, a dopiero zaczyna

Przejdźmy jednak do nagród: co oferuje nam zakończenie głównej fabuły i dlaczego warto zrobić to szybko. Nagrody jakie otrzymasz po zakończeniu głównej fabuły:

Odblokujesz dwie nowe Fortyfikacje - co znacznie uprzyjemnia realizowanie Wyzwań z nimi związanych i pomaga szybciej zdobywać świetne przedmioty,

Bard - Zakończenie gry i Endgame w Anthem - Anthem - poradnik do gry
Bard

Wyzwania Legionistów / Wyzwania Męstwa (Legionnaire Challenges) - wyzwanie o specjalnych wymaganiach ilościowych co do wykonania zadań (np. zalicz odpowiednią ilość Fortyfikacji). Wyzwania rejestrowane są już wcześniej; stan realizacji możesz podglądnąć na tablicy obok Barda w Forcie Tarsis (po uprzedniej rozmowie z nim).

Kontrakty Legendarne - sporadycznie będą pojawiać się w świecie Kontrakty o charakterze legendarnym: są znacznie trudniejsze, często nieco bardziej złożone od zwykłych misji i nierzadko generują świetny loot. Rozpoznasz je po fioletowej ikonie kontraktu, zamiast żółtej.

Wyższe poziomy oferują większe wyzwanie i lepsze nagrody - Zakończenie gry i Endgame w Anthem - Anthem - poradnik do gry
Wyższe poziomy oferują większe wyzwanie i lepsze nagrody

Poziom Wielki Mistrze (Grandmaster) - nowe trzy poziomy trudności mogą zostać wybrane podczas podejmowania się misji, Fortyfikacji, a także gry swobodnej. Na tych trybach gra staje się dużo ciekawsze, bowiem przeciwnicy nie giną już po jednym ciosie, a walka o przetrwanie staje się prawdziwym wyzwaniem. Ponadto ogromnie wzrasta szansa na zdobycie przedmiotów Mistrzowskich.

W rzeczywistości zaliczenie fabuły nie jest jedynym elementem gwarantującym wszystkie nagrody - postaraj się szybko dobić do 30 poziomu pilota, który na obecną chwilę jest najwyższym poziomem, jaki można osiągnąć, by odblokować w pełni wszystkie wymienione opcje.