Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Fortyfikacje w Anthem - informacje ogólne Anthem poradnik, solucja

Fortyfikacje (Strongholds) to specjalne rodzaje ekspedycji w Anthem. Cechują się najwyższym dostępnym poziomem trudności ze wszystkich ekspedycji. Oferują dość spory loot i szanse na zdobycie dużych ilości doświadczenia. Nierzadko wymaga kooperacji ze strony drużyny.

Podboje fortów dzielą się na kilka etapów. Gdy ukończysz pojedynczy etap podboju, zawsze rozglądaj się za skrzyniami z lotem (szczególnie posiada wysoki współczynnik dropu mistrzowskich przedmiotów na wyższych poziomach), które najczęściej pojawiają się w widocznym miejscu. Z reguły znajdziesz tu rzadkie przedmioty. Co istotne: jeśli zakończysz grę w tym momencie (kończąc sesję i odczekując na zsynchronizowanie danych z serwerem) tak doświadczenie jak i zebrane przedmioty zostaną zachowane. Każda walka w Forcie zwieńczona jest walką ze specjalnym bossem.

  • Zwróć uwagę, że Fortece warto rozgrywać na wyższym poziomie niż Trudny (po osiągnięciu 30 poziomu), by zmaksymalizować prawdopodobieństwo mistrzowskiego lootu.
  • Pamiętaj, że każda fortyfikacja ma status zabronionego respawnu. Dopóki ktoś cię nie uleczy, gdy stracisz zdrowie, nie możesz nic zrobić. Jeśli cała drużyna polegnie, rozpoczniesz etap od początku.
Fortyfikacje są oznaczone na mapie fioletową ikoną wieży - Fortyfikacje w Anthem - informacje ogólne - Anthem - poradnik do gry
Fortyfikacje są oznaczone na mapie fioletową ikoną wieży

Aby wyruszyć na ekspedycję typu Fortyfikacja, odszukaj na mapie fioletowej ikony wieży. Możesz wykonywać to zadanie nieograniczoną ilość razy. Od początku gry dostępna jest jedynie jedna Twierdza: Kopalnie Tyrana. Po zakończeniu głównej fabuły gry odblokujesz dostęp do dwóch kolejnych: Świątynia Szram, Serce Furii. Prawdopodobne jest, że w kolejnych aktualizacjach gry zostaną dodane także nowe lokacje do podboju.