Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak szybciej zdobywać xp w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Gromadzenie punktów doświadczenia jest bardzo ważnym elementem gry Anthem. Na tej stronie poradnika zamieściliśmy różnorakie podpowiedzi i wskazówki jak szybciej zdobywać xp.

Strona w przygotowaniu. Kolejne metody zdobywania xp dodamy w najbliższym czasie.

Graj w kooperacji zamiast w pojedynkę

Gra premiuje na każdym kroku prowadzenie działań w grupie - Jak szybciej zdobywać xp w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Gra premiuje na każdym kroku prowadzenie działań w grupie. Decyduj się na taki krok nawet jeśli nie masz możliwości grania z osobami z listy znajomych, bo możesz polegać na matchmakingu i zaliczać misje czy badać świat gry z losowo wybranymi innymi graczami.

W trackie rozgrywki szukaj okazji do wykonywania dodatkowych czynności nagradzanych przez grę - współpracuj z innymi graczami wykonując wspólne ataki combo, czy np. ratuj ich gdy zostaną powaleni i znajdą się na skraju śmierci.

Odwiedzaj twierdze (Strongholds)

Twierdze są w grze lokacjami, w których rozgrywa się bardziej wymagające misje (ekspedycje) - Jak szybciej zdobywać xp w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Twierdze są w grze lokacjami, w których rozgrywa się bardziej wymagające misje (ekspedycje). Stacza się w nich walki z silniejszymi przeciwnikami i kładą one wiekszy nacisk na ścisłą współpracę pomiędzy graczami. Nagrody przewidziane za zaliczanie misji w twierdzach są jednak znacznie lepsze i dotyczy to także liczby punktów doświadczenia możliwych do zdobycia.

Zainteresuj się wyczynami (Feats)

1 - Jak szybciej zdobywać xp w Anthem? - Anthem - poradnik do gry
Wyczyny (Feats) są jedną z kategorii wyzwań w grze Anthem - Jak szybciej zdobywać xp w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Wyczyny (Feats) są jedną z kategorii wyzwań w grze Anthem. Możesz nimi zajmować się w trakcie każdej ekspedycji. Każdy zaliczony wyczyn oznacza otrzymanie punktów doświadczenia. Wyczyny mogą dotyczyć np. ukończenia misji na wyznaczonym poziomie trudności, wykonania określonej liczby ataków combo, zabicia kilku elitarnych przeciwników, używania umiejętności specjalnej, czy naprawienia javelina sojusznika określoną liczbę razy.

Wyczyny możesz przeglądać z poziomu dziennika (przykład na obrazku 1) oraz na bieżąco śledzić w trakcie rozgrywania danej ekspedycji (przykład na obrazku 2). W tym drugim przypadku zawsze staraj się jak najwięcej ich wypełnić zanim dana ekspedycja dobiegnie końca.

Przystępuj do losowych wydarzeń na mapie

Okazje do rozgrywania losowych wydarzeń (World Events) pojawiają się w trakcie swobodnej eksploracji mapy, czyli w trybie Freeroam - Jak szybciej zdobywać xp w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Okazje do rozgrywania losowych wydarzeń (World Events) pojawiają się w trakcie swobodnej eksploracji mapy, czyli w trybie Freeroam. Warto w miarę możliwości przystępować do każdej tego typu aktywności o ile nie cechuje się ona poziomem wyzwania znacząco przewyższającym możliwości bohatera. Zaliczanie wydarzeń na mapie nagradzane jest zawsze punktami XP, aczkolwiek często możesz też dodatkowo pozyskać wartościowy loot.