Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy w Forcie Tarsis można spotykać się z innymi graczami? Anthem poradnik, solucja

Główna część Fortu Tarsis jest lokacją, po której należy poruszać się z perspektywy pierwszej osoby, aczkolwiek ma ona również wyznaczoną sekcję do spotykania się z innymi graczami i planowania ekspedycji. Na tej stronie poradnika odpowiadamy gdzie znaleźć social hub w Anthem.

Miejscem spotkań z innymi graczami jest hala Launch Bay - Czy w Forcie Tarsis można spotykać się z innymi graczami? - Anthem - poradnik do gry

Miejscem spotkań z innymi graczami jest hala Launch Bay. Po raz pierwszy automatycznie przeniesiony zostaniesz tam po ukończeniu jednej z ekspedycji.

Od tego momentu za każdym razem gdy zakończysz każdą kolejną ekspedycję będziesz mógł wybrać pomiędzy trzema lokacjami docelowymi - Czy w Forcie Tarsis można spotykać się z innymi graczami? - Anthem - poradnik do gry

Od tego momentu za każdym razem gdy zakończysz każdą kolejną ekspedycję będziesz mógł wybrać pomiędzy trzema lokacjami docelowymi:

  1. Halą Launch Bay
  2. Kuźnią
  3. Główną częścią Fortu Tarsis (czyli tą, którą odwiedza się w pojedynkę z ustawionym widokiem FPP)
1 - Czy w Forcie Tarsis można spotykać się z innymi graczami? - Anthem - poradnik do gry
Do hali Launch Bay możesz też wejść od strony głównej części fortu Tarsis - Czy w Forcie Tarsis można spotykać się z innymi graczami? - Anthem - poradnik do gry

Do hali Launch Bay możesz też wejść od strony głównej części fortu Tarsis. Zainteresuj się konkretnie dużą bramą zlokalizowaną na prawo od Kuźni i stanowiska z aktualnym wybranym javelinem - jest to wschodni kraniec fortu.

Oto lista atrakcji przewidzianych dla hali Launch Bay - Czy w Forcie Tarsis można spotykać się z innymi graczami? - Anthem - poradnik do gry

Oto lista atrakcji przewidzianych dla hali Launch Bay:

  1. W hali pojawiają się inni gracze (w aktualnie wybranych przez nich javelinach).
  2. Możesz wysyłać wiadomości do innych graczy np. po to żeby zaprosić kogoś do wspólnej ekspedycji.
  3. Możesz skorzystać z osobnej Kuźni znajdującej się wewnątrz hali. Nie musisz więc powracać do głównej części fortu jeśli chcesz zmienić wygląd lub wyposażenie swojego javelina.
  4. Możesz odwiedzić wszystkie główne stoiska - stosiko do kupowania surowców, stoisko do odbierania kontraktów, sklep z przedmiotami kosmetycznymi, skarbiec, stoisko Sojuszu oraz stoisko czasowych wyzwań.
  5. Możesz wyruszyć na ekspedycję. Musisz w tym celu przejść na przeciwległy koniec hali i wskoczyć na jej wyższy poziom (obrazek). To właśnie tam jest punkt pozwalający wyświetlić okno przygotowań do ekspedycji.
  6. Możesz wyjść z hali i powrócić do głównej części fortu. Korzystaj z tej opcji np. gdy musisz spotkać się z NPC-ami na potrzeby odbycia opcjonalnych rozmów, rozpoczęcia misji agenta czy kontynuowania misji fabularnych.