Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Co zrobić gdy javelin zostanie namierzony w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Latanie w Anthem otwiera wiele nowych możliwości eliminowania przeciwników, ale wystawia także głównego bohatera na niebezpieczne ataki z ich strony. Na tej stronie poradnika podpowiadamy jak zareagować po tym jak javelin zostanie namierzony przez wrogów.

Kontrolowany przez Ciebie javelin nie może zostać namierzany przez każdego napotkanego wroga - Co zrobić gdy javelin zostanie namierzony w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Kontrolowany przez Ciebie javelin nie może zostać namierzany przez każdego napotkanego wroga. Do takiej sytuacji może dojść tylko jeśli natrafisz na przeciwnika zdolnego do strzelania samonaprowadzalnymi pociskami lub na wieżyczkę ochronną.

Otrzymasz komunikat gdy jesteś jeszcze namierzany oraz już po tym jak zostaniesz namierzony (przykład na obrazku). Jeśli nie doszło jeszcze do namierzenia to możesz spróbować wykonać jakiś ostry manewr albo np. schować się za skałami.

Jeśli doszło do namierzenia to musisz zareagować na wystrzelony w Twoją stronę pocisk - Co zrobić gdy javelin zostanie namierzony w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Jeśli doszło do namierzenia to musisz zareagować na wystrzelony w Twoją stronę pocisk. Zignorowanie tego kroku doprowadzi do trafienia i w zależności od siły przeciwnika może Cię ono np. błyskawicznie pozbawić całego paska tarczy.

W celu uniknięcia trafienia musisz wykonać unik w locie. Musisz równoleglw wcisnąć jeden z bocznych klawiszy kierunkowych (lub wychylić lewą gałkę analogową na padzie w lewo lub w prawo) oraz klawisz uniku. Akcja powinna zakończyć się powodzeniem o ile nie wykonałeś jej ze zbyt dużym opóźnieniem (staraj się zmieścić w maksymalnie 2 sekundach).