Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gdzie jest Kuźnia w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Kuźnia (Forge) to jedna z najważniejszych lokacji na terenie Fortu Tarsis, która pozwala między innymi na wybór klasy javelina oraz jego uzbrojenia. Na tej stronie poradnika do gry Anthem dowiesz się gdzie dokładnie znajduje się Kuźnia.

Kuźnię możesz odnaleźć na wschodnim krańcu fortu - Gdzie jest Kuźnia w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Kuźnię możesz odnaleźć na wschodnim krańcu fortu. Jej lokalizacja jest oznaczona specjalną ikoną na mapie.

Skorzystanie z Kuźni nie jest możliwe od razu po dotarciu do Fortu Tarsis po raz pierwszy - Gdzie jest Kuźnia w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Skorzystanie z Kuźni nie jest możliwe od razu po dotarciu do Fortu Tarsis po raz pierwszy. Musisz najpierw spotkać się z kilkoma NPC-ami w ramach rozgrywania misji fabularnej Welcome to Fort Tarsis. Kuźnia odblokuje się po zakończonej rozmowie z Tassyn.

Dotrzyj do dużego okrągłego podestu, na którym znajduje się aktualnie wybrany javelin bohatera - Gdzie jest Kuźnia w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Dotrzyj do dużego okrągłego podestu, na którym znajduje się aktualnie wybrany javelin bohatera. Nie wchodź jednak do wspomaganego pancerza. Zainteresuj się obszarem przy małych schodach. Menu kuźni załącza się dzięki wejściu w interakcję z pokazanym na obrazku prostokątnym terminalem. Jest on na lewo od miejsca, w którym stoi Zoe. Do kuźni możesz powracać dowolną ilość razy.