Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zaliczyć Próbę Cariff w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Próba Cariff (Trial of Cariff) jest jedną z czterech do zaliczenia w grze Anthem na potrzeby eksploracji Grobowców Legionistów (Tombs of the Legionnaires). Na tej stronie poradnika znajduje się opis przejścia wszystkich wyzwań potrzebnych do zaliczenia Próby Cariff.

Na jakich zasadach działa Próba Cariff?

1 - Jak zaliczyć Próbę Cariff w Anthem? - Anthem - poradnik do gry
  1. Musisz zaliczać kolejne misje głównego wątku fabularnego gry aż załączy się główna misja Grobowce Legionistów (Tombs of the Legionnaires). Spotkaj się w ramach tej misji z Faye, która wyjaśni szczegóły warunków uzyskania dostępu do czterech grobowców.
  2. Na potrzeby otwarcia grobowca Cariff (The Tomb of Cariff) musisz zaliczyć wszystkie wyzwania w ramach Próby Cariff. Warto zaznaczyć, że badaniem czterech grobowców możesz zajmować się w dowolnej kolejności.
  3. W dzienniku bohatera pojawiła się nowa kategoria wyzwań. Przechodź kolejno do zakładek Ekspedycje (Expeditions) oraz Swobodna gra (Freeplay). Wybierz z listy wyzwania powiązane z Próbą Cariff (powyższy obrazek).
  4. Wyzwania możesz zaliczać w dowolnym trybie gry - możesz np. przystąpić do Swobodnej gry (Freeplay), rozpocząć jakąś Misję agenta (Agent Mission) czy odwiedzić Twierdzę (Stronghold). Możesz grać w pojedynkę lub w drużynie wraz z innymi graczami.
  5. Po tym jak zaliczysz wszystkie wyzwania z listy możesz wyruszyć do grobowca Cariff celem zbadania go. Jest on od samego początku widoczny na mapie świata. Opis przejścia grobowca znajdziesz w naszej solucji w osobnym rozdziale poradnika.
  6. Za zaliczenie wszystkich wyzwań dodatkowo otrzymasz 2000 złota.

Lista wyzwań Próby Cariff

1) Zalicz 3 misje - Jak zaliczyć Próbę Cariff w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

1) Zalicz 3 misje. Pod pojęciem misji nie kryją się wydarzenia na mapie świata (World Events). Muszą to osobne zlecenia, których nie rozpoczyna się w trybie Swobodnej gry, tylko które wybiera się z poziomu przygotowań do ekspedycji (przykładowe na obrazku). Mogą to więc być np. poboczne misje agenta, kontrakty czy misje rozgrywane w Twierdzach. Możesz także skorzystać z trybu szybkiej gry (Quickplay) żeby powtórzyć jakąś misję fabularną.

2) Pokonaj 30 przeciwników przy użyciu sprzętu (umiejętności) javelina. To bardzo proste wyzwanie. Używaj po prostu ofesywnych zdolności, które masz ustawione na wyposażeniu javelina. Staraj się nie polegać na broni palnej, gdyż zabójstwa z jej użyciem nie będą przez grę podliczane.

3) Wyzwól 15 kombosów - Jak zaliczyć Próbę Cariff w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

3) Wyzwól 15 kombosów. Temat korzystania z kombinacji ataków dokładniej opisaliśmy na stronie Jak wykonać combo? w naszym poradniku. Dla przypomnienia musisz skorzystać poprawnie z dwóch umiejętności - najpierw z tej, która osłabi jakoś przeciwnika lub nada mu negatywny status (np. podpalenie czy zamrożenie) i następnie z tej, która doprowadzi do wykonania właściwego kombosa. Każda poprawna kombinacja ataków doprowadzi do pojawienia się na ekranie napisu COMBO! (przykład na dołączonym obrazku).

4) Dokonaj 3 multi-zabójstw - Jak zaliczyć Próbę Cariff w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

4) Dokonaj 3 multi-zabójstw. Pod pojęciem multi-zabójstwa (Multi-Kill) kryje się udany atak, który doprowadził do jednoczesnej śmierci co najmniej kilku przeciwników. Najlepszy sposób zaliczenia tego wyzwania to poleganie na potężnych umiejętnościach Ultimate. Po tym jak zdolności Ultimate zakończy się ładować (długi pasek w prawym dolnym rogu ekranu) zaczekaj aż znajdziesz się w pobliżu dużej grupy przeciwników. Odpal umiejętność i wyceluj w przeciwników żeby możliwie jak najwięcej z nich znalazło się w polu rażenia.