Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jaka jest najsilniejsza broń w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Zdecydowanie najsilniejszą (lecz wcale nie znaczy to, że najlepszą) bronią w Anthem jest karabin snajperski Dewastator. Broń ta nie jest jakąś rzadkością i może być dzierżona przez każdy typ javelina. Dewastator często może być niedoceniany z kilku powodów:

  • Musisz przeładować nabój po każdym strzale,
  • Nie możesz oddać strzału bez użycia lunety,
  • Strzał musi zostać załadowany,
  • Statystyka obrażeń broni może być myląca: siła pocisku nie jest bardzo wysoka, jednak należy pamięta o tym, że po trafieniu w cel eksploduje on z kilkukrotnie większą siłą.
  • Posiada bardzo mało pocisków, które nosisz przy sobie (tylko kilka sztuk), dlatego często musisz szukać ich przy pokonanych wrogach. Warto zaopatrzyć się w moduły, które zwiększą ilość noszonej przy sobie amunicji.
Broń ta zadaje jednak najwięcej obrażeń w jednym strzale - Jaka jest najsilniejsza broń w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Broń ta zadaje jednak najwięcej obrażeń w jednym strzale. Ponadto dzięki dużej eksplozji pocisku zadajesz obrażenia wielu oponentom jednocześnie. Broń w wersji mistrzowskiej potrafi zadać ponad 15 000 pkt obrażeń, gdy trafiasz oponenta w czuły punkt.