Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak wytwarzać nowe bronie? - Crafting w Anthem Anthem poradnik, solucja

W Anthem nowe bronie i inne elementy wyposażenia możesz odnajdywać w świecie gry lub otrzymywać w formie nagród, aczkolwiek możliwe jest także własnoręczne produkowanie sprzętu. Na tej stronie poradnika dowiesz się gdzie wytwarza się nowe bronie oraz inne elementy ekwipunku.

Na potrzeby przystąpienia do craftingu powróć do Fortu Tarsis i odwiedź Kuźnię - Jak wytwarzać nowe bronie? - Crafting w Anthem - Anthem - poradnik do gry

Na potrzeby przystąpienia do craftingu powróć do Fortu Tarsis i odwiedź Kuźnię. Jeśli potrzebujesz dodatkowych podpowiedzi w zlokalizowaniu Kuźni, to zajrzyj na stronę Gdzie jest Kuźnia? w naszym poradniku.

Po załadowaniu okna wyposażenia javelina przejdź do interesującego Cię slotu, np - Jak wytwarzać nowe bronie? - Crafting w Anthem - Anthem - poradnik do gry

Po załadowaniu okna wyposażenia javelina przejdź do interesującego Cię slotu, np. tego dotyczącego broni palnej (Weapons). Wybierz następnie drugą zakładkę - Craft (wciśnij R1 na PS4, RB na XONE).

Zanim będziesz mógł wyprodukować jakiś przedmiot musisz spełnić dwa wymagania:

  1. Dysponowanie planem przedmiotu - Niektóre plany są dostępne od początku, inne musisz odblokować we własnym zakresie np. dzięki zaliczaniu wyzwań.
  2. Dysponowanie niezbędnymi składnikami - Materiały do craftingu możesz pozyskiwać na różne sposoby, np. rozmontowując niepotrzebne przedmioty, odnajdując surowce i loot w świecie gry czy wydając posiadane monety. Liczba i unikalność materiałów zwiększają się w miarę wybierania przedmiotów wyższej jakości. Niektóre rzadkie składniki mogą wymuszać też granie na odpowiednio wysokim poziomie trudności.
Jeśli spełniasz wszystkie wymagania to możesz przytrzymać przycisk craftingu - Jak wytwarzać nowe bronie? - Crafting w Anthem - Anthem - poradnik do gry

Jeśli spełniasz wszystkie wymagania to możesz przytrzymać przycisk craftingu. Gra wyświetli statystyki wyprodukowanego przedmiotu. Możesz następnie od razu umieścić go w jednym z aktywnych slotów javelina.