Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozpalanie ognia | Solucja do gry Anthem Anthem poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 8 marca 2019

Lighting a Fire to jedna z misji głównego wątku fabularnego gry. Zadanie to wymusza konieczność przystąpienia do trybu swobodnej gry celem zlokalizowania Żaru - jednego ze składników do craftingu. Pełny opis przejścia misji jest poniżej.

Rozpocznij od spotkania się z Prospero na rynku w Forcie Tarsis - Rozpalanie ognia | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Rozpocznij od spotkania się z Prospero na rynku w Forcie Tarsis. Dowiesz się od niego o konieczności pozyskania Żaru (Ember).

Dotrzyj do stanowiska rozpoczynania ekspedycji i wybierz z niego tryb Swobodnej gry (Freeplay), czyli swobodną eksplorację mapy świata. Możesz zdecydować się na dowolne miejsce startowe. Swobodna gra wymusza rozgrywkę w ramach publicznej sesji, ale nie musisz współpracować z innymi graczami, którzy pojawią się na mapie.

1 - Rozpalanie ognia | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry
Żaru nie odnajduje się w jednym ustalonym miejscu - Rozpalanie ognia | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Żaru nie odnajduje się w jednym ustalonym miejscu. Rozpocznij po prostu eksplorację mapy świata. Szukaj każdej okazji do tego żeby otworzyć skrzynię ze skarbami lub wejść w interakcję z interaktywną rośliną (przykład na obrazku 1). Niektóre z tych czynności doprowadzą do zlokalizowania niepospolitego żaru (Uncommon Ember) (obrazek 2). Musisz zdobyć w sumie 3 sztuki tego składnika do craftingu.

Musisz powrócić do Fortu Tarsis - Rozpalanie ognia | Solucja do gry Anthem - Anthem - poradnik do gry

Musisz powrócić do Fortu Tarsis. Otwórz okno mapy świata i przytrzymaj klawisz zakończenia ekspedycji. Raz jeszcze spotkaj się w forcie z Prospero żeby przekazać mu Żar. Zakończysz w ten sposób misję. Od tej pory możesz korzystać ze sklepu Prospero - wystawia on na sprzedaż różnorakie materiały do craftingu.