Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobywać Żar (ember)? - Crafting w Anthem Anthem poradnik, solucja

Żar to składnik rzemieślniczy w Anthem, wymagany do stworzenia każdego przedmiotu poza typem pospolitym. Zależnie od typu i poziomu tworzonego przedmiotu (niezwykły, rzadki, wyborowy, mistrzowski) potrzebujesz Żaru właściwego koloru. Najczęściej wymagane jest tylko kilka sztuk (ok. 5) Żaru, jednak bez niego budowa się nie powiedzie.

Zależnie od ustalonego poziomu rzadkości przedmiotu, taki typ Żaru musi zostać wykorzystany - Jak zdobywać Żar (ember)? - Crafting w Anthem - Anthem - poradnik do gry
Zależnie od ustalonego poziomu rzadkości przedmiotu, taki typ Żaru musi zostać wykorzystany

Żar możesz spotkać najczęściej w grze swobodnej. Przeszukuj skrzynie ze skarbami ukryte na mapie, zbieraj materiały rzemieślnicze (rośliny i rudy), a przy okazji czasami zdobędziesz trochę Żaru. Inny sposób, to rozbieranie niepotrzebnych przedmiotów: za każdy przedmiot masz szansę na zdobycie 1 sztuki Żaru tego samego koloru, jakiego był przedmiot.

Żar potrafi być drogi, dlatego warto znaleźć inne sposoby jego pozyskania - Jak zdobywać Żar (ember)? - Crafting w Anthem - Anthem - poradnik do gry
Żar potrafi być drogi, dlatego warto znaleźć inne sposoby jego pozyskania

Żar możesz także zakupić w sklepie u dowolnego handlarza, płacąc monetami lub tektytami. Niższe poziomu Żaru są tanie - jednak Żar mistrzowski kosztuje już 5000 monet za sztukę.

Sposób na zdobycie żaru mistrzowskiego

Żar mistrzowskie możesz zakupić w sklepie, lecz jest bardzo drogi. Często jednak możesz zdobyć go wykonując Wyzwania czasowe - miesięczne. Druga metoda jest nieco bardziej złożona i musisz praktykować ją od jak najwcześniejszych faz gry:

  • Wybierz ulubioną broń palną,
  • Zdobądź dużo zabójstw z tej broni tak, by odblokować wszystkie Wyzwania (Dziennik->Wyzwania->Bronie) dla tej broni.
  • Gdy zdobędziesz wszystkie wyzwania (do 3-ciego poziomu) drastycznie wzrośnie współczynnik odnajdywania mistrzowskiej wersji tej broni.
  • Teraz udaj się na podboje Fortyfikacji, gdzie współczynnik dropu mistrzowskich przedmiotów jest najwyższy - zdobędziesz teraz wiele broni, które możesz rozebrać, by pozyskać Żar mistrzowski.
Z czasem zaczniesz zdobywać wiele mistrzowskich broni dzięki temu trickowi - Jak zdobywać Żar (ember)? - Crafting w Anthem - Anthem - poradnik do gry
Z czasem zaczniesz zdobywać wiele mistrzowskich broni dzięki temu trickowi