Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zmienić Javelina i jego wyposażenie w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Anthem dowiesz się jak zmienić klasę javelina (wspomaganego pancerza używanego przez bohatera), jak zmodyfikować wyposażenie javelina oraz jak zmienić wygląd pancerza.

Wszystkie czynności powiązane z javelinami (pancerzami wspomaganymi) wykonuje się po dotarciu do Kuźni w Forcie Tarsis - Jak zmienić Javelina i jego wyposażenie w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Wszystkie czynności powiązane z javelinami (pancerzami wspomaganymi) wykonuje się po dotarciu do Kuźni w Forcie Tarsis. Jeśli potrzebujesz dodatkowych podpowiedzi w zlokalizowaniu Kuźni, to zajrzyj na stronę Gdzie jest Kuźnia? w naszym poradniku.

Gra nie pozwala dokonywać jakichkolwiek zmian w trakcie rozgrywania misji czy nawet swobodnej eksploracji świata gry. Musisz każdorazowo powrócić do kuźni. To samo tyczy się lootu. Odnalezione nowe bronie czy wyposażenie javelinów przyznawane są dopiero po wyświetleniu okna podsumowania ekspedycji.

Wybór innego javelina

Jeśli chcesz zmienić javelina, to musisz po załadowaniu menu kuźni wcisnąć przycisk wyboru pancerza (informacja w lewym dolnym rogu ekranu - domyślnie jest to Trójkąt na PS4, Y na XONE) - Jak zmienić Javelina i jego wyposażenie w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Jeśli chcesz zmienić javelina, to musisz po załadowaniu menu kuźni wcisnąć przycisk wyboru pancerza (informacja w lewym dolnym rogu ekranu - domyślnie jest to Trójkąt na PS4, Y na XONE).

Możesz wybierać wyłącznie spośród tych klas javelinów, które odblokowałeś już w grze. Opcje dodania do listy kolejnych klas javelinów pojawiają się po tym jak bohater awansuje na 2, 12, 20 i 28 poziom doświadczenia.

Każda klasa javelina może mieć zapisanych 5 różnych schematów wyposażenia. Jest to bardzo pomocne jeśli np. w danej misji bardzo przydatne będą ściśle określone umiejętności. Dzięki zapisaniu różnych schematów nie musisz za każdym razem ręcznie podmieniać wszystkich broni i elementów pancerza.

Zmiana wyposażenia aktualnego javelina

Modyfikowanie wyposażenia javelina jest możliwe już po otwarciu głównego okna menu Kuźni (zakładka Loadout) - Jak zmienić Javelina i jego wyposażenie w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Modyfikowanie wyposażenia javelina jest możliwe już po otwarciu głównego okna menu Kuźni (zakładka Loadout). Niektóre sloty wyposażenia różnią się w zależności od wybranej klasy javelina. W przykładzie z obrazka klasa Storm posiada unikalne sloty Blast Seal, Focus Seal i Support Seal.

Po wybraniu którejś z kategorii możesz wybierać pomiędzy elementami wyposażenia, którymi aktualnie dysponujesz (kolejne przedmioty z danej grupy możesz zdobywać np. zaliczając misje czy odnajdując loot). Możesz także przejść do zakładki craftingu żeby wytworzyć nowy komponent z danej kategorii. Jest to możliwe tylko jeśli dysponujesz planami oraz składnikami.

Zmiana wyglądu aktualnego javelina

Ostatnie główne zastosowanie Kuźni to możliwość zmodyfikowania wyglądu Javelina - Jak zmienić Javelina i jego wyposażenie w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Ostatnie główne zastosowanie Kuźni to możliwość zmodyfikowania wyglądu Javelina. Musisz w tym celu przejść do zakładki Appearance (wciśnij R1 na PS4, RB na XONE). Niektóre z opcji zmiany wyglądu pancerza (np. jego koloru) są darmowe, inne wiążą się z koniecznością wydania monet lub odłamków (Shards) po to żeby zakupić nowy element (np. inaczej wyglądający napierśnik).

Wszystkie opcje zmiany wyglądu javelina mają charakter kosmetyczny. Nawet jeśli nowy fragment pancerza wygląda np. na bardziej masywny, to nie zmienią się żadne statystyki javelina.