Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anthem - poradnik do gry

Anthem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy odnaleziony loot może przepaść w Anthem? Anthem poradnik, solucja

Odnajdywanie lootu jest bardzo ważne w Anthem, aczkolwiek gra nie komunikuje w wyraźny sposób czy jest on zachowywany na stałe. Na tej stronie poradnika odpowiadamy na pytanie czy loot może przepaść po powrocie do Fortu Tarsis.

Dla przypomnienia loot występuje w grze w postaci różnokolorowych obiektów, które mogą pojawić się np - Czy odnaleziony loot może przepaść w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Dla przypomnienia loot występuje w grze w postaci różnokolorowych obiektów, które mogą pojawić się np. przy zwłokach pokonanego przeciwnika czy wypaść ze skrzyni ze skarbami. Musisz dotrzeć do lootu żeby go podnieść i dodać do plecaka.

Do momentu zakończenia ekspedycji nie możesz dowiedzieć się jakie przedmioty zdobyłeś. Gra informuje jedynie o stopniu ich rzadkości. Przykładowo szary obiekt oznacza, że odnaleziony został pospolity przedmiot (najniższej jakości).

Domyślny moment przekazania odnalezionego lootu to ekran podsumowania ekspedycji - Czy odnaleziony loot może przepaść w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Domyślny moment przekazania odnalezionego lootu to ekran podsumowania ekspedycji. Jedna z zakładek wyświetli wszystkie pozyskane przedmioty (przykład na obrazku). Możesz je od razu przejrzeć i przerobić na złom te rzeczy, które nie bedą ci potrzebne.

Unikalną sytuacją jest przedwczesne zakończenie ekspedycji - Czy odnaleziony loot może przepaść w Anthem? - Anthem - poradnik do gry

Unikalną sytuacją jest przedwczesne zakończenie ekspedycji. Może do tego dojść np. jeśli utracisz połączenie z serwerem gry albo wyjdziesz z ekspedycji z pominięciem ekranu podsumowania. Zdobyte wcześniej przedmioty są wtedy przechowywane w plecaku w inwentarzu pilota (przykład na obrazku). Powinny one pojawić się na liście nagród po tym jak poprawnie zakończysz kolejną ekspedycję.

Jeżeli nie zabierzesz odnalezionego w świecie gry lootu to przepada on i nie pojawi się w podsumowaniu ekspedycji. Wyjątkiem od tej reguły są przedmioty legendarne (Legendary) oraz mistrzowskie (Masterwork). Tylko one automatycznie przypisywane są do bohatera.