Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

JoWooD Entertainment AG Najnowsze wiadomości i informacje

Recenzja Traffic Giant Gold

Fajek, 16 sierpnia 2001, 14:02

Traffic Giant to kolejna gra z serii Giant, nawiązująca do znanego tytułu Industry Giant. Trafic Giant oferuje unikalną możliwość zarządzania systemem publicznego transportu między różnymi miastami. Publiczny transport osobowy jest kluczowym problemem, z którym często nie mogą uporać się nawet profesjonaliści. Zła komunikacja powoduje duże straty w gospodarce spowodowane spóźnieniami ludzi do pracy, czy na ważne wydarzenia kulturalne i sportowe.

Polska premiera The Sting: Kariera Gangstera

Solnica, 14 sierpnia 2001, 10:05

Marzy wam się kariera złodzieja (oczywiście nie takiego prawdziwego a jedynie wirtualnego) ?. Jeżeli tak to wystarczą jedynie małe zakupy. Od dzisiaj na półkach polskich sklepów znajdziecie wydaną na naszym rynku przez CD Projekt grę The Sting: Kariera Gangstera – to właśnie za jej sprawą wasze marzenia zostaną urzeczywistnione.

Traffic Giant Gold w sprzedaży

Fajek, 8 sierpnia 2001, 11:32

Wczoraj do sprzedaży trafiła gra Traffic Giant Gold, której wydawcą jest firma CD PROJEKT. Gra została wydana w programie eXtra Gry.

Zapowiedź The Sting!

Solnica, 16 lipca 2001, 14:25

Wieki temu kinowym hitem i zdobywcą siedmiu Oscarów była komedia „Żądło” z Robertem Redfordem w roli młodego ambitnego oszusta i Paulem Newmanem w roli weterana szwindli. Jej akcja rozgrywała się w latach trzydziestych, a bohaterowie próbowali w niezwykle misterny sposób zemścić się na bandycie, który zamordował ich kolegę. Do tego przeboju nawiązuje nowa przygodówka Neo i JoWood.

Beta testy polskiej wersji językowej The Sting

Łosiu, 28 czerwca 2001, 14:14

Firma CD Projekt poinformowała o rozpoczęciu pierwszej fazy beta testów polskiej wersji językowej gry The Sting.

Na podbój Ameryki... (06/06/01)

Michał Bobrowski, 6 czerwca 2001, 13:29

Austriacki wydawca Jowood już 30 czerwca “wyrusza na podbój Krainy za Wielką Wodą” ze swoim najnowszym produktem – The Sting. Przypomnijmy, że w naszym kraju, wydawcą tej pozycji jest firma CD Projekt, a na polskie półki sklepowe The Sting trafi 25 lipca.

Nowa zapowiedź - Industry Giant II

Solnica, 23 kwietnia 2001, 12:38

Industry Giant II, to jak sam tytuł wskazuje, sequel bardzo udanej strategii ekonomicznej – Industry Giant. Za jego sprawą zostaniemy tym razem przeniesieni w gospodarcze realia Ameryki przełomu XIX i XX wieku, gdzie jako przemysłowi giganci będziemy mieli możliwość stworzenia przedsiębiorstwa o globalnym zasięgu. Kupując surowce, ustalając produkcję, logistykę i sprzedaż będziemy dążyć do poszerzania działalności i dominacji na rynku.

„Proszę wsiadać, nic nie gadać ... drzwi zamykać”

Solnica, 5 kwietnia 2001, 14:07

Zapraszam do lektury kolejnej, zamieszczonej dziś na naszych stronach zapowiedzi. Tym razem jej autor postara się przybliżyć Wam grę będącą symulacją miejskiego transportu – Traffic Giant.

Sting - i ty możesz zostać złodziejem!

Soulcatcher, 15 marca 2001, 11:34

W planach wydawniczych firmy CD Projekt pojawiła się nowa gra zatytułowana The Sting! gracz wciela się w niej w złodzieja, zaczynając jako kieszonkowiec awansuje w przestępczej hierarchii wykonując misje w największym wirtualnym mieście, jakie do tej pory powstało na PC'ta.

Traffic Giant Gold już wkrótce w Polsce

Sznur, 12 marca 2001, 16:59

W najbliższych planach wydawniczych firmy CD Projekt pojawiła się nowa pozycja Traffic Giant Gold. Będzie to złote wydanie gry strategiczno-ekonomicznej, w której gracz wciela się we właściciela firmy zarządzającej komunikacją miejską.